Vítězem akce Do práce na kole je tým Avion

redakce - 06 Srpen 2014

Letos se uskutečnil již 4. ročník celorepublikové soutěže Do práce na kole, do které se zapojilo celkem 67 firemních týmů. Ostravskou část klání vyhrál v kategorii Týmová pravidelnost Avion tým developerské společnosti Inter IKEA Centre Česká a Slovenská republika.avion tým do práce na kole

Soutěžní tým Avion v rámci akce Do práce na kole
foto: Do práce na kole

Tým zvítězil ve složení Marta Žáčková, Václav Hasal, Radim Gavenda a Ladislav Papcún. Ti společně za celou dobu konání soutěže najezdili neuvěřitelných 2366 km. Svým výkonem tak napomohli snížení emisí oxidu uhličitého o 330 kg.

Firemní soutěž Do práce na kole se koná každý rok a jejím posláním je lehkou formou upozornit na nadbytek aut na našich silnicích. Avion tým se této akce zúčastnil již podruhé a k soutěži přistoupil velmi zodpovědně: minimálně třikrát do týdne jeli členové Avion týmu do práce na kolech.

Za svůj usilovný výkon si tým odnesl cenu za první místo. Celkem se v rámci celé soutěže ujelo neuvěřitelných 1.246.256 kilometrů, což by stačilo na objetí zeměkoule třicet jedna krát. Díky tomu se omezila produkce oxidu uhličitého o 174 tun a zachránilo se přes 8.700 stromů.

Developerské společnosti Inter IKEA Centre Group Česká republika a Inter IKEA Centre Group Slovensko byly založeny v roce 2003. Obě společnosti patří do mezinárodní skupiny Inter IKEA Cenre Group (IICG), která vlastní, staví a spravuje nákupní centra se strategickým partnerem – obchodními domy IKEA. Tato atraktivní kombinace přitahuje návštěvníky z okolí až do hodiny jízdy autem.

Všechny naše centra mají silný mix nájemníků složený z předních mezinárodních značek a nejlepších lokálních prodejců. IICG má více než 30 nákupních center, více než milion čtverečních metrů nákupních plochy a více než 20 nových rozestavěných nebo naplánovaných projektů.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil