Ekolo.cz otevřelo nový showroom s elektrickými koly

Jan Horčík - 30 Červen 2010

Společnost , přední český distributor , otevřela již druhý showroom specializovaný výhradně na elektrokola v Praze. U příležitosti otevření byl odborné veřejnosti a tisku představen zcela nový model terénního elektrického kola české značky AGOGS s názvem .   
elektrokola - Ekolo.cz - showroom Praha Libeň Sokolovská

Nový showroom Ekolo.cz najdete na Praze 8 - Libni v ulici Sokolovská 152. Kvalitní elektrokola už dnes ale lze bezplatně otestovat také u více než 30 partnerů ekolo.cz ve všech regionech České republiky. Zájemci měli možnost si elektrická jízdní kola vyzkoušet na testovací dráze Krejcárek.

Kromě AGOGS Uphill, elektrokola se zcela novým systémem asistovaného pohonu, který kombinuje tlakový a pohybový sensor, byl také představen příspěvek společnosti ekolo.cz k nabídce skládacích kol.

elektrokola - Ekolo.cz - testovací dráha

Skládačka Foldy přináší na český trh dosud nejlepší poměr hmotnosti kola, vybavení a ceny. Foldy je k dispozici ve čtyřech barevných modifikacích. Je nabízeno za cenu méně než osm tisíc korun s výbavou, která byla dosud nabízena jinými značkami na trhu za cenu takřka dvojnásobnou.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicBUS2BUSNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilKariéra EVC GroupAmper 2019