Autosalon Ženeva 2019: Škoda ukáže nový crossover, který doplní modely Karoq a Kodiaq

redakce - 16 Leden 2019

Škoda pokračuje ve své SUV ofenzívě. S novým crossoverem představuje česká automobilka další model a rozšiřuje svou paletu vozů kategorie SUV po úspěšných modelech Kodiaq a Karoq.Nový crossover v sobě spojuje přednosti vozu kategorie SUV s agilitou kompaktního vozu a vyznačuje se výraznými světlomety s oddělenými světly pro denní svícení.

Nový crossover v sobě spojuje přednosti vozu kategorie SUV s agilitou kompaktního vozu a vyznačuje se výraznými světlomety s oddělenými světly pro denní svícení.
foto: Škoda

Škoda fotografií siluety poskytuje první náhled na budoucí crossover, který bude mít světovou premiéru na autosalonu v Ženevě (5. až 17. března). Z tohoto záběru lze vytušit vzhled přídě, viditelné jsou také výrazné nové LED-světlomety s nahoře umístěnými světly pro denní svícení a integrovanými dynamickými směrovými světly.

Přírůstek v modelové paletě značky Škoda v sobě spojuje to nejlepší ze dvou světů. Kombinuje přednosti vozů kategorie SUV – vysokou polohu sedadel, lepší výhled z vozu, pohodlné nastupování a vystupování a zvýšenou světlou výšku – s agilitou a jízdními vlastnostmi kompaktního vozu.

Městský crossover značky Škoda se tedy prezentuje jako ideální průvodce pro všední den ve velkoměstě i mimo něj. Na bázi modulární platformy MQB koncernu Volkswagen nabízí tento model značky Škoda nové asistenční systémy, řadu Simply Clever detailů, které jsou pro značku stejně typické jako velkorysá nabídka prostoru.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pokud by mi někdo ukázal siluetu tohoto auta, tak bych řekl, že někdo zkopíroval Citroena Kaktuse a ono to má být ve skutečnosti od Škody? Některé modely mi příjdou docela okopírované. Scala mi zase připomíná Seat Leon a jeho světla, tak kdo ví kde si berou inspiraci páni designéři.

Obrázek uživatele Kuk

Zednickej džíp.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Taky nevim proč je Škoda na hybridech, když nemá jediné auto na el. pohon. Hold si snaží zaplatit pěknou reklamu od redakce :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hybrid nemusí být na elektřinu, je to i kombinovaný benzínovo-plynový pohon, které Škoda nabízí už docela dlouho, a bude v tom určitě i tento model.

Obrázek uživatele M.Krupka

Kupte si auto v bazaru s platnou emisní známkou.

https://youtu.be/QSwnh5jTJKw

A tešte se až u nás začnou kontrolovat podobně jako v Rakousku.

Obrázek uživatele Radovan

Korupce, korupce, korupce a zase korupce. To je republika na zblití.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Koho zajima MQB. Nas zajima MEB.
Q=Quer pricne zastaveny motor (spalovaci)
E=Elektro.

.. ako tento clanok suvisi s tematikou hybrid.cz ?

---

50.000 km s Citroen c-zero :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak rozhodně víc než třeba ten článek o větrných elektrárnách, tam to písněte.

Obrázek uživatele Kuk

Ty sis ještě nevšim, že tenhle web se jmenuje spalovacipopelnice.cz a je to Škodováckej závodní plátek? :)))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Bude to mít určitě minimálně hybridní benzínovo-plynový pohon.
A po roce 2021 budou v EU nejspíš hybridní elekrifikované pohony mít od Škodovky všechny fosilní tou dobou prodávané modely včetně tohoto.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nijak.
Jenom škodofka má nutkavou potřebu se chlubit se svýma rakovinometama a zaplatila si reklamu. To je všechno.
Jo, a prej jdou na dračku líp než teplý rohlíky.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.