Tesla získala klíčovou posilu: Larry Ellison z Oracle je novým členem správní rady

Jan Horčík - 02 Leden 2019

Tesla ohlásila dva nové členy správní rady. Kathleen Wilson-Thompson a především Larry Ellison, šéf Oracle, jsou vítanými posilami.auto Tesla Larry Ellison ORacle

Larry Ellison a Elon Musk jsou už dnes dobrými přáteli. Ellison je investorem Tesly a nově i členem správní rady.
foto: Oracle

Kathleen Wilson-Thompson má dlouholeté zkušenosti v oblasti lidských zdrojů. To by mohlo být klíčové v nadcházejícím rozvoji společnosti Tesla.

Čtyřiasedmdesátiletý Larry Ellison je kapitola sama o sobě. Stejně jako samotný Elon Musk je Ellison legendou Křemíkového údolí (oba měli mimochodem krátké cameo ve filmu Iron Man 2). Ellison je také akcionářem Tesly, drží asi 1,7 % akcií v současné hodnotě 1 miliardy dolarů.

Miliardář a jeden z nejbohatších lidí světa Ellison patří k dlouhodobým podporovatelům Elona Muska. Často ho také brání, jako např. na tomto videu, kde zmiňuje četné kritiky Muska a ptá se: "Tenhle chlápek přistává s raketami na robotických bárkách v oceánu. Kdo jste vy, abyste o něm tvrdili, že je to idiot?"

Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilAmper 2019BUS2BUSKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů Circontrol