Tesla získala klíčovou posilu: Larry Ellison z Oracle je novým členem správní rady

Jan Horčík - 02 Leden 2019

Tesla ohlásila dva nové členy správní rady. Kathleen Wilson-Thompson a především Larry Ellison, šéf Oracle, jsou vítanými posilami.auto Tesla Larry Ellison ORacle

Larry Ellison a Elon Musk jsou už dnes dobrými přáteli. Ellison je investorem Tesly a nově i členem správní rady.
foto: Oracle

Kathleen Wilson-Thompson má dlouholeté zkušenosti v oblasti lidských zdrojů. To by mohlo být klíčové v nadcházejícím rozvoji společnosti Tesla.

Čtyřiasedmdesátiletý Larry Ellison je kapitola sama o sobě. Stejně jako samotný Elon Musk je Ellison legendou Křemíkového údolí (oba měli mimochodem krátké cameo ve filmu Iron Man 2). Ellison je také akcionářem Tesly, drží asi 1,7 % akcií v současné hodnotě 1 miliardy dolarů.

Miliardář a jeden z nejbohatších lidí světa Ellison patří k dlouhodobým podporovatelům Elona Muska. Často ho také brání, jako např. na tomto videu, kde zmiňuje četné kritiky Muska a ptá se: "Tenhle chlápek přistává s raketami na robotických bárkách v oceánu. Kdo jste vy, abyste o něm tvrdili, že je to idiot?"

Zpět na HybridPřidat komentář

e-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveNabíječky elektromobilů Circontrol