Všechny vozy DS budou od roku 2025 na elektřinu

Jan Horčík - 16 Květen 2018

DS je prémiová značka skupiny PSA. Aktuálně ohlásila, že od roku 2025 už nebude nabízet auta bez alespoň částečně elektrického pohonu.auto DS E-Tense koncept autosalon Ženeva 2016

Koncept DS E-Tense se představil už na autosalonu Ženeva 2016. Tehdy jsme pochybovali, že se auto někdy dostane do výroby. Skupina PSA nás ale přinutila změnit názor.
foto: DS

Elektrifikace značky DS začne modelem DS7 Crossback E-Tense 4x4. Plug-in hybrid bude umět ujet 48 km na elektřinu dle WLTP a bude představen na podzim 2019.

Auto nabídne pohon všech čtyř kol, výkon 300 koní. Na příštím autosalonu v Paříži se představí první čistý elektromobil DS. Měl by pravděpodobně vycházet z konceptu DS E-Tense.

Specifikace konceptu DS E-Tense jsou: výkon 300 kW/516 Nm, zrychlení 0-100 km/h během 4,5 sekundy a dojezd 310 km. Od té doby, co PSA v roce 2014 podepsalo záchrannou dohodu s čínskou automobilkou Dongfeng Motors je to všude samá elektřina. Náhoda? Nemyslíme si!

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Zpráva o ničem, auto o ničem, slibotechna za 7 let a přitom může klidně jít o sračkometí mildhybrid s naftovým motorem. Píár žvásty dinosaurů jsou fakt boží, když člověk současně vidí, že nejsou schopni dodávat už roky (od 2011) žádné vylepšení na licenční elektriku Peugeot Ion/Citroen C zero a jejich elektrika Peugeot Partner/Citroen Berlingo se rovněž nikam neposunula, natožpak aby dostala slušnější porci baterek a elekroniky k nějakému dojezdu.
Po ovoci budeme soudit tento strom a prozatím je každoročně starší a shnilejší.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 69 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 27 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

1* přesně tak TESLA JEDINĚ ;)

youtube.com/watch?v=690s62xEE5Q

"Všechny vozy DS budou od roku 2025 na elektřinu"

"od roku 2025 už nebude nabízet auta bez alespoň částečně elektrického pohonu."

To už je vyloženě trapné, slib z titulku je okamžitě popřen v první větě. :)))
Realita: po roce 25 budou nabízet akorát další hromadu pŕevlečenejch spalovacích popelnic.
Stejně jako jahodová čokoládá Milka kde je 0,07 % jahod... Fake news.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com www.freeghosn.com #freeghosn ‪
#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

No uvidíme jestli to šnečí Peugeot stihne stihnout, o další velké evropské automobilky strach nemám, teda samozřejmě kromě nejhoršího Fiatu s nic moc italskými dělníky a jejich nigerijskou "náhradou", ten nejspíš bude muset zbankrotovat.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

žvásty žvásty blablablééééééééééééé :))))))))) plně elektrický NISSAN LEAF jezdí skvěle od roku 2010 nazdar ;))

Máte pravdu. A zase půjde o auta pro masy.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAmper 2019BUS2BUSNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilKariéra EVC Group