Tesla, Oculus Rift a další hračky k vidění na Alza Android RoadShow 2015

redakce - 17 Červen 2015

Alza Android RoadShow 2015 je unikátní setkání fanoušků mobilních technologií a hi-tech hraček obecně. Nedávno proběhlo v Praze, nyní se chystá i do Brna.Na Alza Android Roadshow 2015 jsou k vidění také chytrá auta, včetně elektromobilu Tesla Model S

Na Alza Android Roadshow 2015 jsou k vidění také chytrá auta, včetně elektromobilu Tesla Model S
foto: Svět Androida

Osahat si nejnovější produkty na trhu, pohrát si s nejnovějšími technologiemi, vyzkoušet si budoucnost díky virtuální realitě, osahat si nadupané „káry“, poslechnout řadu jedinečných přednášek a vyhrát hodnotné ceny. To všechno můžete na Alza Android RoadShow 2015.

Na akci Alza Android RoadShow 2015 není důležité, zda jste experti na mobilní telefony nebo začátečníci – na své si přijdou úplně všichni. Zejména pak program skvělých přednášek je sestaven tak, aby pokryl co nejvíce zajímavých oblastí a z jednotlivých přednášek jste si mohli odnést všichni plno informací a poznatků.

Termín akce: 20.6.2015
Místo konání: Brno - Výstaviště Brno - "Rotunda", Výstaviště 405/1
Web: www.androidroadshow.cz
Program: www.androidroadshow.cz/program

KOUPIT VSTUPENKU

Partneři akce

Díky spolupráci s významnými partnery dosáhli organizátoři jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem je Alza. Hlavními partnery jsou Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

Alza Android Roadshow Partneři

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Vstupenka do podzimní Ostravy zakoupena :-). Dojedu samozřejmě elektromobilem nebo na elektrokole.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 62 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 21 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% online
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?

Newsletter