Tesla, Oculus Rift a další hračky k vidění na Alza Android RoadShow 2015

redakce - 17 Červen 2015

Alza Android RoadShow 2015 je unikátní setkání fanoušků mobilních technologií a hi-tech hraček obecně. Nedávno proběhlo v Praze, nyní se chystá i do Brna.Na Alza Android Roadshow 2015 jsou k vidění také chytrá auta, včetně elektromobilu Tesla Model S

Na Alza Android Roadshow 2015 jsou k vidění také chytrá auta, včetně elektromobilu Tesla Model S
foto: Svět Androida

Osahat si nejnovější produkty na trhu, pohrát si s nejnovějšími technologiemi, vyzkoušet si budoucnost díky virtuální realitě, osahat si nadupané „káry“, poslechnout řadu jedinečných přednášek a vyhrát hodnotné ceny. To všechno můžete na Alza Android RoadShow 2015.

Na akci Alza Android RoadShow 2015 není důležité, zda jste experti na mobilní telefony nebo začátečníci – na své si přijdou úplně všichni. Zejména pak program skvělých přednášek je sestaven tak, aby pokryl co nejvíce zajímavých oblastí a z jednotlivých přednášek jste si mohli odnést všichni plno informací a poznatků.

Termín akce: 20.6.2015
Místo konání: Brno - Výstaviště Brno - "Rotunda", Výstaviště 405/1
Web: www.androidroadshow.cz
Program: www.androidroadshow.cz/program

KOUPIT VSTUPENKU

Partneři akce

Díky spolupráci s významnými partnery dosáhli organizátoři jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem je Alza. Hlavními partnery jsou Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

Alza Android Roadshow Partneři

tisková zpráva
 
Obrázek uživatele Radovan

Vstupenka do podzimní Ostravy zakoupena :-). Dojedu samozřejmě elektromobilem nebo na elektrokole.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014, najeto 51 tisíc km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 14 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobily