Další CNG stanice otevřena, tentokrát v Opavě

redakce - 16 Listopad 2012

Dne 15. 11. 2012 bylo slavnostně otevřeno plnící zařízení CNG na čerpací stanici LUKOIL v Opavě - Jaktaři, v Bruntálské ulici, 683/6. Plnicí zařízení je vybaveno švýcarským bezmazným kompresorem GREENFIELD typu DM o výkonu 85 m3/hod, tlak 300 kPa/270 kPa s tlakovým zásobníkem 1680 litrů.Další CNG stanice otevřena, tentokrát v Opavě

Výdejní stojan od společnosti ADAST Adamov – jednohadicový s koncovkou NGV-1 pistolového typu. Při výstupním tlaku max. 300 bar stanice dokáže obsloužit až 10 vozů za hodinu. Platit lze hotovostí nebo platebními kartami.

Vybudování plnícího samoobslužného místa na čerpací stanici LUKOIL Czech Republic s.r.o. v Opavě - Jaktaři je již třetím projektem v řadě, v rámci spolupráce společností VEMEX, GASCONTROL a LUKOIL.

Další CNG stanice otevřena, tentokrát v Opavě

CNG, , je čisté palivo s minimálním dopadem na životní prostředí. Plynárenská společnost VEMEX tak pokračuje ve svém úsilí aktivně podporovat zemní plyn jako alternativu klasických paliv a jako ekologické palivo budoucnosti.

Tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak omluva, přeci jenom bude v Brně další CNG stanice. Na kaštanové ulici, na Benzině, tentokráte od E.ONu.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jak sem psal pred nedavnem, ame stanice kolem prahy a ostravy, jizni morava, jizni cechy, vysocina neexistuji?

Bylo mi oponovano, ze nemam pravdu a ukazuje se, ze preci jenom mam :d


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil