Značka DS představuje novou elektrickou formuli

redakce - 15 Říjen 2019

Závodní tým DS Techeetah představuje vůz DS E-Tense FE20
pro sezónu 2019/2020 mistrovství ABB FIA Formula E.
Z technického hlediska je DS E-Tense FE20 výsledkem práce vývojářů vycházející z vlastností dvojnásobného šampiona, modelu DS E-Tense FE19.

Z technického hlediska je DS E-Tense FE20 výsledkem práce vývojářů vycházející z vlastností dvojnásobného šampiona, modelu DS E-Tense FE19.
foto: DS

V sezóně 2019/2020 je sportovní vzhled slavného černozlatého provedení karoserie posílen o černozlatý motiv elegantně umístěný na několika místech automobilu.

Vítěznou technologii připomene rovněž vavřínový věnec na každém monopostu a vůz vládnoucího dvojnásobného šampiona Formule E Jean-Érica Vergneho bude ozdoben dvěma zlatými hvězdami oslavujícími jeho dva tituly v kategorii pilotů.

Čínský tým Techeetah Formula-E se účastní mistrovství FIA ABB ve Formule E. Majitelem týmu je společnost Seca (Shanghai) Limited. V sezóně 2017/2018 získal s tímto týmem Pohár pilotů Jean-Éric Vergne, který společně s André Lottererem zajistil týmu i druhé místo v Poháru týmů Formule E.

Pro sezónu 2018/2019 mistrovství FIA Formule E se Techeetah spojil s DS Automobiles a vznikl tým DS Techeetah. 14. července 2019 zvítězil tým DS Techeetah v Poháru týmů páté sezóny FIA Formule E a Jean-Éric Vergne získal rovněž Pohár pilotů.

Značka DS, která vznikla v roce 2015, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-station