Vyzkoušejte si elektrická auta, kola i skútry v centru Prahy

Jan Horčík - 11 Duben 2011

Pražské Náměstí republiky se ve dnech 9. až 16. dubna stává testovací základnou elektrické mobility. V rámci zde najdete , a samozřejmě také . A všechno si můžete sami vyzkoušet!   
Praha týden pražské elektromobility Náměstí republiky stánek PRE

Týden pražské elektromobility pořádají společnosti a eMOpark, spolupracuje na něm také . Na stáncích těchto společností najdete nejnovější modely , elektrických skútrů a samozřejmě také .

Praha elektromobil Tazzari Zero elektroskútr

Můžete se tak projet např. na , v elektromobilech nebo , na elektrokole eSpire, novém skládacím elektrickém kole Agogs ELFIN, starším modelu , nebo . K vidění jsou také přestavby , a na elektrický pohon, o ty se postarala česká firma .

Praha elektromobily elektrokola A2B Hybrid

Pro děti je připravena řada malých elektrických vozítek - elektrické čtyřkolky, elektrické trialové motorky, případně také elektrický skateboard a další elektrické dopravní prostředky. Ty si mohou bezpečně vyzkoušet na vyhrazené dráze.

Praha elektrické čtyřkolk děti

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pohlad na Fabiu ma dokaze "vytocit". Predna maska vypada dobre v style ostrych a oblukovych tvarov, ale celne sklo je hranate a vrch karoserie takisto. To tam v Skode fakt nikomu nebije do oci, ze spajaju dva tazko zlucitelne styly a vysledok potom vypada, ako praca skolaka? Juuuj, ale ma to vytocilo...

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A bylo tam tedy představeno nějaké to avizované překvapení od Govecsu, jak se tady před časem slibovalo?


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?