Volkswagen a Uber vypustí do Berlína stovky elektromobilů e-Golf

Jan Horčík - 30 Září 2020

V Berlíně se spouští Uber Green a Volkswagen v ní nasadí stovky elektromobilů e-Golf.auto elektromobily Volkswagen e-Golf Uber Berlín

Elektromobily e-Golf založené na šesté generaci Golfu se dnes prodávají s baterií o kapacitě 35,8 kWh pro dojezd 231 km WLTP.
foto: Volkswagen

Volkswagen e-Golf je často opomíjený, ale úspěšný elektromobil. V listopadu 2019 oslavil Volkswagen 100 000 prodaných e-Golfů. A přestože to vypadalo, že je s ním amen, nakonec se bude vyrábět až do 45. týdne 2020 (2.-8. listopad).

Samotný Volkswagen využívá elektromobily e-Golf v Berlíně v rámci své vlastní služby sdílení aut WeShare od roku 2018. Z nové spolupráce s Uberem si Volkswagen slibuje zejména cenná data pro využití v budoucích elektromobilech.

Profituje ale samozřejmě i samotný Uber, který se zavázal, že do roku 2040 budou všechny jízdy rezervované přes jeho službu realizované skrze elektrická auta nebo mikromobilitu.

Uber proto řidičům poskytne na přechod na elektromobilitu až $800 milionů. V USA už Uber v tomto směru spolupracuje s General Motors, v některých evropských metropolích s koncernem Renault-Nissan. Pro Londýn si aktuálně objednal 2000 elektromobilů Nissan Leaf 40kWh.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Cipísek D

a všechny mají brzdový kotouče neuvěřitelný co ;)

https://kcc-hho.webnode.cz/elektromobil/e-golf/

PS: až na toho vod lentylky, ten je předělaný na kotoučový bubny :))

Kdo se chce germánoj upsat na Holešovickou jízdu ID3 buben vzádu necht klikne zde:))))

https://bit.ly/2FXyVfD

---

VOLTSWAGEN AMERYKA / TEZLATREJTRS BTC https://youtu.be/TUwdQycOqrg?t=86 MLASK compáni MSTR+PYPL+TSLA pohlavný nepriateľ !! youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :)) ČEŽTINA 5.0 jedině ;) PODPORUJEME KOREJCE, NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) QuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Pod obrazkem je uvedeno ze jde o model 6 generace. eGolf je podle mne 7 generace.

---

CNG Golf VII 2015 a Tesla S90D - Komplet sada elektrického nářadí Ryobi - elektrická sekačka na trávu na stejné AKU - el. kolobežka Segway na venčení psa. 3000 km v eGolfu, Fiatu 500e, BMW i3. Dešťovka ve fázi projektu, polo-ostrovní FVE si začnu brzy dělat.

Obrázek uživatele 13G

jen tak dal, EV do mest!

---

13G

200tkm VW eGolf 2014
tested 2tkm bmw i3 REX 2017

Obrázek uživatele Kuk

off
Nějaké obecnosti z české kotliny

Nabíjení elektromobilů, zatížení sítě a řízení výkonu – část III., zkušenosti s instalací a provozem nabíječek
https://energetika.tzb-info.cz/elektroenergetika/21208-nabijeni-elektromobilu-zatizeni-site-a-rizeni-vykonu-cast-iii-zkusenosti-s-instalaci-a-provozem-nabijecek

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele 13G

nejznatelnejsi budou dopady kdy se zastavi rafinerky a nesmyslne rozvozy paliv po benzinkach a oleju po servisech + ten vzdousek ve meste bude az na prach temer jak na vesnici :-)

---

13G

200tkm VW eGolf 2014
tested 2tkm bmw i3 REX 2017

Obrázek uživatele Kuk

Každej nahrazenej spalovák se počítá.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele honza.t

Pro ty Co je trochu zajímá tech info
Svět motorů Speciál Technika
https://www.youtube.com/watch?v=18oxb9qOvcA

Obrázek uživatele ozana

Problémy spalováků?

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele honza.t

0


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.