Volkswagen uvádí na český trh nové verze elektromobilu ID.3

redakce - 23 Únor 2021

Elektromobil Volkswagen ID.3 je nyní ještě dostupnější. Verze City stojí méně než 900 000 Kč.Verze City s nejmenší sadou akumulátorů (45 kWh) stojí méně než 900 000 Kč. Novinkou je také pětimístná verze Tour 5* s největší akumulátorovou baterií (77 kWh).

Verze City s nejmenší sadou akumulátorů (45 kWh) stojí méně než 900 000 Kč. Novinkou je také pětimístná verze Tour 5* s největší akumulátorovou baterií (77 kWh).
foto: Volkswagen

Volkswagen rozšiřuje nabídku modelů ID.3 pro české zákazníky. Novinkou v zákaznickém konfigurátoru jsou varianty City a Style, které jako první používají nejmenší akumulátorovou baterii o kapacitě 45 kWh.

Volkswagen ID.3 v obou případech disponuje výkonem 110 kW a dojezdem přibližně 350 km podle metodiky WLTP. Cenově se elektromobil ID.3 City dostal pod hranici 900 000 Kč.

Volkswagen ID.3 mohou čeští zákazníci objednávat za cenu nižší než 900 000 Kč. Pod touto hranici totiž začíná nabídka nové varianty City, která je stejně jako rovněž nová verze Style k dispozici s elektromotorem o výkonu 110 kW ve spojení s nejmenší sadou akumulátorů montovanou do modelové řady ID.3. Její využitelná kapacita 45 kWh postačí v jízdním cyklu WLTP k překonání vzdálenosti 350 km na jedno nabití.

Varianty City a Style se liší především rozsahem výbavy. City se dodává s pakety Infotainment a Comfort, zatímco zákazníci, kteří se rozhodnou pro Style, získají bohatší výbavu s pakety Interior Style, Design, Infotainment, Comfort Plus a Assistance.

Další novinkou je Volkswagen ID.3 Tour 5. Číslice „5“ v označení nového modelu prozrazuje počet homologovaných sedadel v mimořádně prostorném interiéru, pod jehož podlahou je uložena největší akumulátorová baterie pro model ID.3 – s využitelnou kapacitou 77 kWh pro bezstarostné cestování i na delší vzdálenosti.

Verze Tour 5 zahrnuje stejné pakety jako Style, ale balíček Assistance má ve verzi Plus s větším počtem vyspělých asistenčních systémů. Čtyřmístný ID.3 Tour, jehož výbava obsahuje navíc paket Infotainment Plus s Head-up displejem s rozšířenou realitou a dodatečnými reproduktory, zůstává i nadále v nabídce.

Poslední změnou v zákaznickém konfigurátoru modelové řady ID.3 je rozšíření sériové výbavy variant Business, Family a Tech o výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce vpředu. Verze ID.3 Tour 5 bude přidána do konfigurátoru v blízké době. U autorizovaných prodejců Volkswagen však lze tento model objednávat již nyní.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

Hra na “lidový” automobil pokračuje.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Měl začít na 700000Kč, tak možná příště.

Obrázek uživatele Kuk

50 % iD3 “prodaných” ve Švýcarsku je k prodeji přes inzeráty na webu.
V Německu je to 35 %. ;D

od 4:04
https://youtu.be/9tOSUgfFMf8

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Dívali jste se na konfigurátor? Pokud to nemá být holátko socialedition, tak se lehce přehoupnete přes 1,1 mil. a to je pro drtivou většinu národa nestravitelné.

---

Zatím jezdím s Konou 64kWh ale čekám na TMY z Berlína. Jinak několik skvělých fosilů od BMW

Pro většinu národa je nestravitelná cena 500k Kč+, co je nad jsou firemní auta a tam je to na car policy - 1mil+ je pak většinou jen pro manažerská auta a tam id3 nikoho zajímat nebude

---

Proč vůbec někdo tenhle předraženej odpad někdo kupuje?
Auto stojí 900tisíc, cena baterie je tak asi 200tisíc, a snad jen jedinec s "mentální anorexií" čí jednociferným IQ si ještě dnes může myslet že 700tisíc (cena bez baterie) Kč je přiměřená cena.
HNUS.

Tak nevím 900k s tak malou baterií ,to je tak rok 2017. Zase to budou převádět na dealery a ti to pak budou prodávat jako ojetinu mnohem levněji.

Obrázek uživatele Cipísek D

sars2 útočí prý i fkonzervě ...
https://www.novinky.cz/auto/clanek/v-hradeckych-automobilkach-skody-je-300-nakazenych-40351884

---

VOLTSWAGEN AMERYKA / TEZLATREJTRS BTC https://youtu.be/TUwdQycOqrg?t=86 MLASK compáni MSTR+PYPL+TSLA youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :)) ČEŽTINA 5.0 jedině ;) PODPORUJEME KOREJCE, NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) QuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Obrázek uživatele Anonym123

to je klamstvo!
sars výpary benzínu zabíajú!

Obrázek uživatele Cipísek D

a ty seš klamstvo z výparů benzínu
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odbory-skoda-ma-temer-700-nakazenych-covidem-ctvrtina-pribyla-za-tyden-144192

---

VOLTSWAGEN AMERYKA / TEZLATREJTRS BTC https://youtu.be/TUwdQycOqrg?t=86 MLASK compáni MSTR+PYPL+TSLA youtu.be/8pC8TvqV8BI?t=1220 :)) ČEŽTINA 5.0 jedině ;) PODPORUJEME KOREJCE, NOSUPPORT JAPKA za VODÍK ;) QuadroPusyInventor reddit.com/r/wallstreetbets

Obrázek uživatele Anonym123

nediv sa, vo veľkej časti továrne benzín nie je.
ak o tom nevieš, potom sa ti môže stať, že napíšeš čo si napísal.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station