Volkswagen Passat plug-in hybrid: další podrobnosti

Jan Horčík - 30 Červen 2014

Třetím plug-in hybridem od německého koncernu Volkswagen (po Golfu GTE a Volkswagen XL1) bude nový Passat. Na trhu by se měl objevit někdy během roku 2015. Představí se ale už letos v říjnu. Cena zatím nebyla stanovena.auto nový Volkswagen Passat plug-in hybrid

Nový Volkswagen Passat bude k dispozici také jako plug-in hybrid. Všechny verze ale čeká úbytek hmotnosti a lepší spotřeba.
foto: Volkswagen

Volkswagen v duchu německé pečlivosti vypustil k nové generaci vozu Volkswagen Passat 142stránkové PDF, kde o novém autě najdete doopravdy úplně všechno. Osmá generace oblíbeného luxusního sedanu, kterého se za 41 let prodalo přes 23 milionů kusů, bude nově k dispozici také jako plug-in hybrid.

Plug-in hybridní verzi bude pohánět 115kW 1,4l TSI motor doplněný o 80kW elektromotor a 9,9kWh li-ion baterii. Celkový výkon systému dosáhne 155 kW při max. toč. momentu 400 Nm. Max. rychlost bude omezena na 210 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí auto během osmi vteřin. Dojezd čistě na elektřinu bude 50 km.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kde je to PDF?

Obrázek uživatele Jan Horčík

Ke stažení zde.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Díky


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?