VIDEO: v Miláně se představí elektromotorka firmy Volta Motorbikes

Jan Horčík - 31 Říjen 2011

Španělská společnost Volta Motorbikes představí na motocyklové výstavě EICMA v Miláně novou elektromotorku BCN City. Funkční prototyp této elektrické motorky ukázala už minulý rok v květnu.elektrická motorka elektromotorka BCN City

Kromě barevné sportovní verze bude k dispozici také černá "naked" verze elektrické motorky BCN City
foto: Volta Motorbikes

Volta Motorbikes nabídne několik verzí elektromotorky BCN City (zkratka BCN odkazuje ke katalánské metropoli Barceloně). Ty se budou lišit především estetikou, pohonný systém bude stejný.

Elektrická motorka nabízí rozměrný úložný prostor na helmu, konektor pro dobíjení mobilu a samozřejmě speciální aplikaci pro chytrý telefon s jejíž pomocí zjistíte např. zda je motorka nabitá.

Specifikace: elektromotor o výkonu 35 koní, dojezd 70 km, lithium-polymerové baterie, dobití za dvě hodiny z 220V zásuvky. Cena odhadována na 7000 eur. Max. rychlost minimálně 120 km/h.

Ve Španělsku má jít elektrická motorka BCN City do prodeje během června 2012.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů Circontrol