VIDEO: Sway - elektroskútr se třemi koly

Jan Horčík - 06 Duben 2012

Elektrické tříkolky se množí pomalu, ale jistě. Americká společnost Sway Motorsports z Kalifornie připravila další lahůdku v podobě elektroskútru Sway. Stylem řízení trochu připomíná nedávno testovaný Bikeboard – v zatáčkách se musíte naklánět.elektroskútr elektrická tříkolka Sway

Elektrické jezdítko Sway můžete naklánět podobně jako motorku nebo klasický skútr, ale nemusíte se bát pádu. Pro Američany jako ušité.
foto: Sway Motorsports

Sway Motorsports je partička mladých designérů z městečka Palo Alto v Křemíkovém údolí, kde se moc rádi hrabou nejen v počítačích, ale i elektrickém pohonu a elektromobilech jako takvých. Pochází odtud třeba i Tesla Motors a jejich Tesla Roadster.

Elektrický skútr Sway je konstrukčně poměrně masivní záležitost, která chce být především zábavnou hračkou víc než reálně použitelným dopravním prostředkem. Ostatně, mrkněte na video:

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol