VIDEO: sněžný elektroskútr Govecs

Jan Horčík - 07 Únor 2013

Sněžný skútr? Nuda! Chce to sněžný . Jak řekli, tak udělali. Podívejte se na video, ve kterém se sněžný elektrický skútr německé značky Govecs označovaný jako Go! S2.4 prohání v zasněžené krajině.Sněžný elektroskútr Govecs

Sněžný elektroskútr Govecs vás v tom ani v kruté zimě nenechá
foto: GOVECS


Maximální rychlost sněžného elektroskútru Govecs Go! S2.4 je 45 km/h. S takovou ujede na jedno nabití asi 100 km. Baterie o kapacitě 3 kWh se dobije během čtyř až pěti hodin.

Točivý moment elektromotoru je až 54 Nm. První kus obdržela společnost RR Mobility, která je distributorem značky Govecs pro země Beneluxu.

Govecs
Zpět na HybridPřidat komentář

Jen dodám, že před 2 lety byla cena setu přímo u "výrobce" prkna v Itálii cca 15tisíc s 13" kolem.

Obdobné video visí na youtube už tři roky: http://www.youtube.com/watch?v=2CMRdPqxIJw

Jinak kdykoliv napadne trochu víc sněhu, tak mě chytají myšlenky na výrobu sněžného elektrokola (a to ještě před tím, než jsem zjistil, že existuje něco jako Ktrak) nebo skibobu. Pak to ale zase roztaje a je po motivaci.

jj je to stará věc viz. web výrobce sady http://www.slidescooters.com/video.html je tam toho více s jinými značkami skútrů.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zaujímavý nápad. Vyzerá to ako štandardný skúter s vymeneným predným kolesom - takú lyžu si šikovný kutil urobí celkom ľahko a dá sa to dať aj na benziňák. Chcel by som ale vidieť ako to brzdí z kopca :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Osobně mi to připomina nedodělany skybob.Jak hlasa titulek tak k jeho naplněni mi chybi i zadni lyže nebo dvoulyže.Ač nejsem ekolog a přehnany ochrance přirody,tak vim co dokaže čtyřkolka v rukach děti zbohatliku s polni kulturou na poli.Proto si myslim,že pokud by bylo i zadni kolo vybaveno lyži nenadělalo by to tolik škody.

Obrázek uživatele honYa

Viděl jsem to už ráno u na webu výrobce. Nevím, jestli bych si nechal rasovat skútr o hodnotě >80 000 Kč na sněhu, resp. zvyšovat pravděpodobnost, že při uklouznutí a fláknutí o strom, šutry, mě ta sranda vyjde na pěkně draho.

Kdyby dodali ještě nějaké stabilizační lyže dozadu pro ty, kteří by na tom fakt chtěli dojíždět i v zimě, tak proč ne. Tohle je ale tak nanejvýše na (možná zábavné) blbnutí zbohatlických synků.

---

honYa


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station