VIDEO: reklama na Nisan Leaf, kde benzin pohání vše

Jan Horčík - 31 Květen 2011

Mikrovlnka na benzín, budík na benzín, toastovač, , počítač… co kdyby v sobě malý benzinový motor měl úplně každý spotřebič? chce prodat svůj s pomocí vtipné nové reklamy. Podívejte se na video.   
elektromobil video reklama Nissan Leaffoto: Hybrid.cz

Nelze si nevšimnout narážky na , do kterého čepuje na konci reklamy "neštastník" benzin. I špatná reklam je reklama, říká se, a tady dělá Nissan svému konkurentovi medvědí službu.

za tip děkujeme Robinovi z Nano Energies
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hezke. Mne ale spise zaujalo, jak se Nissan snazi mezi odporne coudive stroje minulosti podsunout Ch. Volt. Evidentne je to Volt, ktereho povazuji za nejnebezpecnejsi konkurenci a sami si asi nejsou az tak jisti, jestli se jim podarilo zvolit lepsi system pohonu nez ma Volt.

A okrem toho stojí pred Chevy Voltom ďalší hybrid - Lexus RX 400h minulej generácie

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Když se vše vezme okolo, tak přece jen 40% energie je vyrobená mimo uhelné elektrárny, což u benzínu nehrozí, také účinnost je jiná u elektromotoru, než spalovače. Zjednodušený výsledek, kouřivost (výfuk nebo elektrárny)u elektromobilu vychází o dost lépe, než spalovač. Prostě je méně smradu z elektromobilu.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pekne, konecne vtipna reklama.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Je to krůček po krůčku.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ano, podla Nissanu elektrina vznika v zasuvke :), holt nie vsetko si musia pamatat zo skoly, odpustime im to :)

Podle propagátorů spalovačů zase benzín vyvěrá ze země pod pumpou. To máte prašť jako uhoď.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

benzinisti aspon nematu ludi spojenim "zero emission", to im treba uznat :)

Já myslím že nematou. Ta vozidla jako taková opravdu žádné emise nemají. Poukazování na to, kolik emisí vzniká výrobou elektřiny v tepelných elektrárnách mi přijde poněkud dětinské. On ten benzín a nafta se taky nevytěží, nezpracuje a nerozveze sám a bez emisí. A že to je nějakých emisí. Proto ta moje narážka výše. Tímto uvažováním bychom do těch emisí mohli započítávat třeba i teplárnu, která vyhřívá automobilku a pšouky jejích zaměstnanců ;)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Elektromobil emise nevypouští, takže "zero emission" platí. například v Norsku stoprocentně. To že je někde energie z uhlí nebudu vyčítat automobilce ale spíš čezu,vládě a td.

Podobnú stratégiu používa aj Renault, ale nepoužíva tu konkurenčné hybridy. http://www.youtube.com/watch?v=iszta9es62I

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za tip! [:

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.