VIDEO: Průhledový displej Navdy pro každé auto

Jan Grohmann - 29 Září 2014

Start-up Navdy vyvíjí přenosný průhledový displej HUD použitelný prakticky v každém autě. Zařízení dokáže virtuálně promítat na čelní sklo nejrůznější údaje a dokonce sledovat gesta řidiče.Průhledový displej

Průhledové displeje se stávají v autech běžnou realitou.
foto: Navdy

Během jízdy můžete gesty (pohybem ruky doprava/doleva) ovládat hudbu, nechat si přečíst SMS zprávu nebo nadiktovat nový tweet, aniž byste spustili oči z vozovky. Po propojení s telefonem není problém zobrazit navigaci od Google.

Do prodeje se průhledový displej od Navdy dostane na začátku roku 2015. Jeho cena je předběžně stanovena na baťovských 499 dolarů (13 000 Kč).

Průhledový displej Navdy
video: YouTube
YouTube
Zpět na HybridPřidat komentář

Človek, ktorý nosí dioptrické okuliare, žiadne ďalšie na nos nechce. Ale inak cool: http://vimeo.com/101826751

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

přijde mi to dosti jako laciný a chatrný řešení. V době google glass, chytrých telefonů a už i dosti chytrých aut, jde udělat vše elegantněji.
V letectví se už pracuje na něčem podobným jako je "Aero Glass" a tohle řešení by v autě bylo podstatně lepší. Doporučuji si vyhledat propagační video na Vimeo serveru ať máte jasno co vše tahle technologie může přinášet.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.