VIDEO: McLaren P1 na Nurburgringu - tyhle záběry vám pořádně zvednou tep!

Jan Horčík - 06 Prosinec 2013

Raphael Orlove, redaktor automobilového online magazínu Jalopnik, v komentáři k nejnovějšímu marketingovému videu McLaren napsal: P1 zní jako Satanův vysavač. Až si video pustíte, seznáte, že má pravdu. Což neznamená, že by se vám při tom nerozbušilo srdce - naopak.auto McLaren P1 plug-in hybrid Nurburgring Nordschileffe

Neuvěřitelné tvary plug-in hybridu McLaren P1
foto: McLaren/YouTube

Plug-in hybrid McLaren P1 je výjimečné auto a automobilka s ním také tak zachází. Brutálně výkonný hybridní supersport, jehož cena sahá do astronomických výšin, si ovšem na obávaném Nurburgringu doslova libuje.

McLaren se dušuje, že jedno kolo zvládl vůz pod sedm minut. Jak moc pod sedm minut už raději neříkají, protože to docela dobře nemusí být méně než rekordních 6:57, které nedávno zvládnul zajet přímý konkurent v podobně plug-in hybridu Porsche 918 Spyder.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Čas kola je údajně 6:47 na silničních pneumatikách a 6:33 na slickách.
Když se zamyslíte a vezmete v potaz, že rekord tratě je 6:48 s homologovaným autem a 6:11 se závodním strojem v kvalifikačním nastavení, tak to už minimálně zaslouží uznání.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Krasa, ale mimo zavodní okruhy nevyužitelná..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Probůh, to je snad jasné.
To je jako kdyby jste napsal, že ten kůň co vyhrál je krásný, ale na dálnici nepoužitelný!


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?