VIDEO: elektromotorka BRD RedShift SM

Jan Horčík - 15 Únor 2012

Americký výrobce BRD uvolnil trojici videí, na kterých předvádí schopnosti své elektrické motorky RedShift SM. Ta byla představena minulý srpen jakožto prototyp. Dodávky prvních kusů mají začít koncem letošního roku za cenu $15 495 bez dotací.elektromotorka BRD Redshift SM prototyp

Elektromotorky BRD RedShift jsou určeny především milovníkům adrenalinového ježdění

O elektromotorce BRD RedShift SM už jsme psali, a tak se nebudeme opakovat. Raději si prohlédněte skvělá videa, která dostatečně ukazují schopnosti stroje (i jezdců).

Možná vás ale bude zajímat další novinka ze stáje BRD, kterým je prototyp modelu RedShift MX. Jde o off-roadovou konfiguraci stejného rámu na kterém je postaven model SM. BRD jej bude poprvé prezentovat už tento pátek na motoristickém veletrhu v Indianapolis.

BRD RedShift MX sdílí pochopitelně většinu komponent se svým streetovým bratrancem. Elektromotor o výkonu 40 koní je zasazen do hliníkového rámu a doplněn 5,2kWh li-ion baterií, která by měla nabídnout dojezd 80 km. Pro off-road ježdění jsou přizpůsobeny především brzdy, pneumatiky a odpružení.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil