VIDEO: elektromobily Tesla Model S na cestě přes USA

Jan Horčík - 09 Únor 2014

Dva elektromobily Tesla Model S nedávno ustanovily světový rekord, když přejely z Los Angeles do New York během 76 hodin. Využily přitom pouze elektřinu ze sítě rychlodobíjecích stanic Supercharger. Podívejte se na video z cesty.auto Tesla Motors Cross Country Rally elektromobil Tesla Model S New York

Jeden ze dvou elektromobilů Tesla Model S, které vyrazily na cestu z Los Angeles do New Yorku
foto: Tesla Motors

Tesla díky rychle rostoucí síti rychlodobíjecích stanic Supercharger získává pevnou základnu jak doma v USA, tak už i Evropě. Cestování zdarma bude i do dalších let jedním ze stěžejních marketingových taháků této značky.

YouTube
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honza.t

Konečně i Havířov s 77000 obyvateli
má první veřejnou nabíjecí stanici.
http://karvinsky.denik.cz/ článek VNS
Mahindra Reva HALO Electric Sports Car

Obrázek uživatele ozana

jo, akorát jestli to budou provozovat jako u krajského úřadu, tak tam nikdo další nic nenabije - o víkendu se tam tam u dvou stojanů nabíjí 2 elektromobily...
Minimálně jedna zásuvka z každého stojanu je vlastně obsazená. Nevím jestli 1 stojan obslouží 2 auta, jedno na 230 a druhé na 400V.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele honza.t

Jsou tam dva místa a o víkendu ty auta budou určitě testovat se svými rodinami takže budou volná (smích) Uvidíme?.Taky jsem si připomněl že na hybrid.cz taky někdo řešil že má předplaceno nabíjení a často se mu stalo že VNS ČEZu je blokována služebním autem ČEZ a provozovatel ignoroval jeho stížnost.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?