V Londýně bude balíčky doručovat elektromobil Nissan NV200

Jan Horčík - 19 Prosinec 2011

Vítězem velké soutěže o ‘taxi zítřka’ v New Yorku se stal Nissan NV200. Mimo jiné i z toho důvodu, že automobilka má vzáloze připravenu také plně elektrickou verzi auta. A právě tento elektromobil bude ve fázi prototypu testovat v Londýně .auto elektromobil Nissan NV200 EV prototyp FedEx

S elektrickou verzí Nissan NV200 se nejspíš v budoucnu setkají také obyvatelé New Yorku v podobě taxíku. Multifunkční využití NV200 EV je dalším trumfem v rukávu automobilky Nissan.
foto: FedEx

Elektromobil Nissan NV200 EV používá stejný elektrický pohonný systém jako Nissan Leaf. Testování bude probíhat celkem asi dva měsíce.

FedEx v současné době v Londýně, Paříži, , Los Angeles, Memphisu a Chicagu provozuje 43 plně elektrických vozů. Všechny jsou určeny pro městská centra. Zejména v Londýně mají své jasné opodstatnění, protože za .

V Japonskuelektromobil Nissan NV200 EV otestovala japonská pošta.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů Circontrol