Třinec má 10 nabíječek pro nové elektrobusy

redakce - 07 Březen 2017

Český rekord v počtu nabíjecích stanic pro elektrobusy na jednom místě právě vytvořili v Třinci, kde jich v areálu autobusového depa na Borku vyrostlo rovných 10. Nové nabíjecí stanice pro elektrobusy dodala společnost EVC

Nové nabíjecí stanice pro elektrobusy dodala společnost EVC
foto:

Zakázku na dodávku 10 nových nabíjecích stanic, díky kterým se z města pod Beskydami stane tuzemský lídr v elektromobilitě, zajistila firma ČEZ Energetické služby, dceřiná společnost ČEZ ESCO. Dodavatelem nabíječek je známá česká společnost EVC z Hulína.

Instalace dobíjecí stanice pro elektrobusy v Třinci

Instalace dobíjecí stanice pro elektrobusy v Třinci
foto: ČEZ

Nabíjecí stanice budou dodávat elektřinu pro deset elektrobusů, jež budou od března v Třinci jezdit v rámci městské hromadné dopravy provozované společností Arriva Morava.

Autobusy se představí veřejnosti 9. března na Dni elektromobility v Třinci, který na parkovišti u WerkArény nabídne od 12 do 16 hodin také prohlídky elektromobilů, ukázkové jízdy a soutěže.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele ozana

Reportáž Třinec má nové elektrobusy

---

Jezdím na proud, najeto 97 tisíc km. G-E STROMOS 8+ let a 100 tisíc km.

Obrázek uživatele Kuk

Na to se dobře kouká.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele ePavel

Co takhle nějaké technické podrobnosti, třeba výkon?

---

Teslu s bonusem objednejte přes link http://ts.la/pavel4572
Od r. 2013 najeto 300.000 el. km.
http://wifi.sampro.cz/ev-charging~c144.html
Nekrmím Trolla42

Obrázek uživatele Radovan

Nezbývá, než před třineckými smeknout. Dobrá práce, dámy a pánové. Palce nahoru.

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 83 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 37 tis. km (51 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, p ...

Obrázek uživatele Ivo

No Oni chudáci Třinečáci netuší, že to přeci nefunguje (kromě Číny), no přeci ta elektromobilita.

A co na to naše moudrá hlava z Prahy?

"Pokud v Praze nebude dostatečná síť nabíjecích stanic, tak nemá moc smysl pořizovat si automobily. Zejména ne pro referentská auta. Ale určitě o tom budeme uvažovat do budoucna, kdy si budeme potřebovat stanovit kde ty nabíjecí stanice budou, a jak kvalitní ty elektromobily jsou, respektive jak dlouhá je životnost té baterie," řekla Adriana Krnáčová, primátorka hl. m. Prahy.

http://prahatv.eu/zpravy/archiv/1/praha/ostatni/clanek/3955/elektromobily-to-zatim-nemaji-jednoduche

Obrázek uživatele M.Krupka

Politici by měli být inteligenční elitou naší země, elitou, kterou jsme si zvolili, aby zastupovala naše zájmy a dělala rozhodnutí, na která je běžný občan krátký. V teorii. Stačí se ovšem podívat, jak se většina našich politiků chová, jak umí argumentovat.
Adrianě Krnáčové bych chtěl říci, že v Praze je nejvíce nabíjecích stanic a nejvíce zásuvek na metr čtvereční. Automobily si nekupujte.... jezděte MHD.

Obrázek uživatele Kuk

Nebuď naivní, naši politici nebyli vůbec žádnou elitou ani za Rakouska-Uherska l.p. 1848, kdy se hádali ve Vídeňském parlamentu jak malí kluci. Stačí dohledat články z Národní politiky nebo jak se ten plátek tehdá jmenoval.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Bohužel, ale každý národ má jenom takové politiky, jaké si zaslouží.

Stejně je to zvláštní, v Japonsku se omlouvá veřejně za malou zpronevěru (cca 80k Kč) za lístky na MHD a tady se za násobně větší škody ještě jdou soudit že to neudělali, odvolávají se a podobně.

Obrázek uživatele Kuk

Člověče prober se z diskotéky! Ty si neregistroval jak se vedení Olympusu dlouhodobě a systematicky věnovalo falšování hospodářskejch výsledků??? To byl megaprůšvih!
To samý vedení Mitsubishi dlouhodobě falšovalo spotřebu a pak ho koupil Nissan!!!
Kam si dal voči, vždyť se vo tom psalo všude. Asijati lžou, zatloukaj a ještě tomu i věřej ... Jsou podělaný z toho řict rovnou ne. Cnost u samurajů je taky víc legenda než pravda.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Kdyz clovek vidi fyzicke rvacky v ruznych asijskych parlamentech (i v tom japonskem), tak si nedelam iluze, ze by to jinde bylo o tolik lepsi nez u nas (a mimochodem, potvrzuji to i kolegove z ruznych jinych zemi, jen my ty jejich problemy tady nevidime)...

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...

Obrázek uživatele Ivo

Jo, a docela sa hodí i konzistentní názory...: 16.9.2016 "Centrum Prahy má být zcela bez aut. Krnáčová tam chce pouštět jen elektromobily"

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/auta-z-centra-prahy-zmizi-planuje-primatorka-zustanou-jenom/r~633eecb67be311e68afb002590604f2e/?redirected=1489004189

Řekl té paní někdo, ze dneska se dá přejet z Prahy do Třince i s 18 kWh BEV ? Takže z magistrátu na Žižkov to dojede taky?

Obrázek uživatele M.Krupka

+1 :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tak 10 nabíječek a 10 autobusů.

To by si měl ČEZ tedy zjistit kolik je BEV v republice a udělat taky 1:1.

Obrázek uživatele Cipísek D

joo a Německy pojmenovanou WERK ARENU k tomu

---

TESLA jedině !! twitter.com/elonmusk TODÁROZUM !! stream.cz/porady/blanik

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jo my co už víc než 40 let slyšíme, že se "de do Werku", nám to divné nepřijde.

No vida kolik už toho o Třinci víš, nato že si nedávno zjistil kde ho vůbec na mapě hledat :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A kde ze je?

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil