Toyota Prius Camper - cestovní přestavba

Jan Horčík - 17 Leden 2012

Hybrid Toyota Prius už brázdí světové silnice 15 let. Za tu dobu samozřejmě neušla pozornosti nejrůznějších dílen a garáží, které se zabývají přestavbami. Na autosalonu v Tokiu představila dílna Campinn kempingovou verzi Priusu nazvanou prostě Camper.auto hybrid Toyota Prius Camper

Pro šetrné kempingové nadšence... z Japonska s láskou
foto: Campinn

Ačkoliv kempingová přestavba značně nabourává precizní aerodynamiku hybridního automobilu, musí se nechat, že je prostorná. Je vyrobena z vláknových kompozitů a auto zvětší na 4980 mm délky a 2050 mm výšky.

auto hybrid Toyota Prius Camper

Při pohledu ze strany si falický tvar přilepený ke střeše jako nějaký nádor přímo říká o vtipkování a vlastně ani při jakémkoliv jiném pohledu to není o moc lepší.

Nicméně, uvnitř je to prý útulné. Vzadu jsou vstupní (a výstupní) dveře, vejde se tam dokonce i odnímatelný malý stolek anebo pohovka, která slouží jako postel. Ve druhém patře je druhá postel, kdyby náhodou někdo zavítal na návštěvu.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

To je ještě hnusnější než Airbus A-300-600ST Beluga!!! =D Takovej náblitek... =D


VOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol