Tesla Model S P85D - podrobnosti o novém elektromobilu

Jan Horčík - 07 Říjen 2014

Elon Musk navnadil všechny fanoušky Tesla Motors obrázkem s velkým písmenem D. Dnes už víme, že nepůjde o úplně nový model auta, nýbrž o novou variantu elektromobilu Tesla Model S. Objevují se i první podrobnosti.auto elektromobil tesla model s p85d

Nová verze elektromobilu Tesla Model S P85D nabídne mimo jiné pohon všech čtyř kol
foto: Tesla Motors Club

Řada spekulací se přikláněla k tomu, že půjde o dlouho avizovanou verzi Modelu S s pohonem všech čtyř kol. Tomu by odpovídal i fakt, že podle aktuálně nalezeného výpisu měla automobilka Tesla Motors představit Model S s pohonem všech čtyř kol představit na aktuálně probíhajícím autosalonu v Paříži.

Nejspíš na poslední chvíli ale padlo rozhodnutí odhalit auto samostatně dne 9. října. Bylo to rozhodnutí víc než prozíravé, protože takhle slízne veškerou mediální pozornost jen a pouze nová Tesla a nikdo jiný.

Auto bude pravděpodobně obsahovat i další novinky, týkající se především asistenčních systémů, případně jiná dlouho slibovaná a majiteli Modelů S naopak potichoučku vydupávaná vylepšení.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?