Tesla chystá delší verzi elektromobilu Model S

Jan Horčík - 11 Červen 2014

Podle zatím nepotvrzených zpráv od anonymního zdroje přímo v Tesla Motors chystá automobilka novou verzi elektromobilu Model S s delším rozvorem. Ta má sloužit jako "elektrická limuzína" a také lépe zaujmout čínské zákazníky.auto elektromobil Tesla Model S delší rozvor

Takhle nějak by mohl vypadat elektromobil Tesla Model S s delším rozvorem
foto: Gas2.org

Že se chystá delší verze elektromobilu Tesla Model S se šuškalo už delší dobu. Díky informacím magazínu Gas2.org od anonymního insidera je nyní vše potvrzeno. Dlouhá Tesla by se měla představit už na konci letošního roku a do výroby jít v roce 2015.

Tesla se tak přidává k dalším výrobcům luxusních vozů jako je Lexus, Audi, BMW, Mercedes, kteří taktéž nabízejí dlouhé verze svých sedanů - obvykle specificky pro čínský trh. Číňané se totiž rádi nechávají vozit, takže je důležité, aby auto nabízelo dostatek místa nikoliv vpředu, ale naopak na zadních sedadlech.

Kromě toho se podle Elona Muska, šéfa Tesly, mohou zákazníci těšit i na řadu dalších vylepšení Modelu S (ale i již nevyráběného Roadsteru) během následujících měsíců.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol