FOR ARCH

Na FOR ARCH pro hybrid

Stavebnictví a bydlení je spíše záležitostí partnerského serveru Ekobydlení.eu. Veletrh FOR ARCH, jehož brány se otevřely právě dnes, však nabídne spoustu zajímavostí z oblasti úspor, alternativ a technologií. Semináře jako například Inteligentní budovy a telekomunikace, Fotovoltaické systémy pro rodinné domy, Tepelná čerpadla a jejich využití či Využití sluneční energie v budovách budou jistě zajímavé nejen pro pravidelné čtenáře Maca a kadu, kteří se dotýkají této problematiky v diskusi.

Fanoušky hybridních vozidel by také mohla zaujmout expozice společnosti Pražská energetika, a.s. (PRE), které bude vévodit Toyota Prius. Hybrid si můžete prohlédnout a navíc se zůčastnit přímo na místě soutěže o týdenní zapůjčení jednoho ze dvou hybridů – již zmíněné Toyoty Prius a Hondy Civic Hybrid. PRE bude také v rámci expozice prezentovat měřiče spotřeby v kompaktním kufříku, které půjčuje zájemcům bezplatně.

Pokud vás 19. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH zaujal a chtěli byste se ho zůčastnit, možná vás potěší skutečnost, že se letos dostanete na místo poprvé nově vybudovanou trasou metra. Více informací naleznete na oficiálních stránkách veletrhu.