The Stig, legenda Top Gearu, bude jezdit závody elektrických formulí

Jan Horčík - 18 Únor 2014

Organizátorům závodů elektrických formulí Formule E se podařil skvělý úlovek. Mezi nasmlouvanými jezdci se totiž podle nejnovějších informací objeví také devětatřicetiletý Ben Collins. Ten je známý především jako slavný "The Stig" z britského motoristického pořadu Top Gear.auto The Stig Top Gear Ben Collins

Identita jezdce jménem The Stig, který pravidelně vystupuje v pořadu Top Gear, je dodnes zahalena tajemstvím. O Benu Collinsovi se však spekuluje jako o nejpravděpodobnějším představiteli bílého Stiga. Nebo minimálně jednom z představitelů...
foto: ZAGAMER

Ben Collins, původem z Bristolu, se od roku 1994 stačil účastnit automobilových závodů mnoha různých kategorií včetně Formule 3, Indy Lights, Le Mans a dalších. Kromě toho vlastní společnost Collins Autosport, která nabízí nejrůznější řidičské a kaskadérské služby.

Kromě jiného právě i pro televizi BBC a její pořad Top Gear. Právě díky tomuto spojení vyšlo nedávno najevo, že právě Ben Collins byl velmi pravděpodobně bílý The Stig, kultovní postava Top Gearu.

Dalšími jezdci Formule 4 v roce 2014/2015 budou kromě Collinse také: Jaime Alguersuari, Alex Brundle, Connor Daly, Robert Doornbos, Christian Klein, Katherine Legge, Nicolas Minassian.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jedním z bývalých Stigů byl i M. Schumacher. V jednom díle se tam odmaskoval.

Ale to byla sranda, nadsázka. ;)

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW

Obrázek uživatele honza.t

Kdy a kde se tyto závody pojedou ?

Obrázek uživatele Jan Horčík

U nás nejblíže v Berlíně, a to 30. května 2015. Případně také 9. května Monte Carlo a pak v červnu Londýn.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Po dohodě s organizací FIA jsem ti udělal obrázkový kalendář zde: http://www.fiaformulae.com/calendar

Obrázek uživatele honza.t

Tak moc díky.Je tam uváděno že se to bude konat na deseti místech na světě. Tak tomu říkám slušný začátek . Tento rok na čtyřech místech .


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.