Steve Wozniak, spoluzakladatel Apple, už má také Model S

Jan Horčík - 04 Listopad 2013

Steve Wozniak je známý technologický guru, který spolu se Stevem Jobsem zakládal společnost Apple. Vždy, když vyjádří podporu nějakému technologickému gadgetu, je z toho velká zpráva. To samé platí i pro elektromobil Tesla Model S, který si "Woz" aktuálně pořídil.auto elektromobil Tesla Model S v továrně Tesla ve Fremontu

Elon Musk na svém Twitteru k této fotografii píše: "Miluju pohled na Tesly takhle po ránu..."
foto: Elon Musk

Steve Wozniak se tak přidal k seznamu technologických celebrit, které novým elektromobilem značky Tesla Motors jezdí. Oznámil to sám Woz na svém Twitteru. Auto si vyzvedl přímo v továrně Tesla ve Fremontu.

Podle zjištění magazínu GreenCarReports si Wozniak Model S přál už delší dobu. Dokonce prý nenápadně nabádal svou ženu, že by to byl skvělý dárek k jeho narozeninám. "Každý den, po několik let, jsem jí posílal články o tomhle autě," přiznal se Woz.

Wozniak není v oblasti šetrné automobility žádným nováčkem. V roce 2010 si pořídil hybrid Toyota Prius. Neudělal mu ale příliš dobrou reklamu, když uprostřed aféry se samovolným zrychlováním dal světu vědět, že se mu něco podobného také stalo.

Elon Musk, šéf Tesla Motors, ihned po Wozniakově nákupu, dotyčnému na svém Twitteru nadšeně děkoval.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ahoj. Ja som jazdil min. tyzden s novym VW UP elektic, som z elektrickeho auta ako takeho nadseny. Uzasna akceleracia. Dojazd sice "len" 150 km. Ale to ticho a radost z jazdy. Benzin a nafta su u mna out. Uz aby sa to bezne predavalo a hlavne za normalne ceny.

Obrázek uživatele Roman

Je hezké, jak Elon Teslou žije. Je jasné, že chce úspěch. Jenže tím neustálým dáváním najevo, jak jsou všichni sto let za opicema (kromé Tesly) mě začíná popuzovat. Vše má dnes své pro i proti. Nerad to přiznávám, ale už se mi pomalu ale jistě začíná Tesla zajídat. A to se ještě ani v čr nezačala prodávat. Můj názor.

Obrázek uživatele Jolinar

V CR se jiz prodava, po Ceskych cestach jich jezdi minimalne 5, spis vice. Viz: http://www.roznovan.cz/~kubis/models.php

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Přímo v ČR se neprodává, ale lze si ji dovézt nebo si ji nechat dovézt.

Obrázek uživatele Jolinar

ok, v CR nemaji zadnou prodejnu, ale vozidlo splnuje ceske normy a muze se tu prodavat. Dokonce pokud si ho objednate z CR, tak ma ceske varovne samolepky :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Co je to za kravinu, Tesla chce být lepší a kvalitnější. Zatím co ostatní se tlačí všude dnes jsem dvě auta co nikdo nechce viděl před divadlem a taky v supermarketu. Prodává se v česku elektro pod 600 000? Peugeot iOn nepočítám je to opravdu ne příliš pěkné auto.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.