Spojení Tesla a SolarCity bylo posvěceno akcionáři

Jan Horčík - 19 Listopad 2016

Avizovaný nákup SolarCity společností Tesla byl aktuálně dokončen na setkání akcionáři. Ti spojení posvětili více než 85 % hlasů.auto Tesla SolarCity

Spojení Tesla a SolarCity je stvrzeno, vzniká výjimečná vertikálně integrovaná společnost nabízející solární panely a elektrárny i jejich instalaci, domácí úložiště Tesla Powerwall a elektromobily Tesla Model S, Tesla Model X a brzy Tesla Model 3.
foto: Tesla/electrek.co

Už víme, že zruší značku SolarCity. Nové solární tašky a celé solární elektrárny se tedy budou nabízet pod značkou Tesla Motors.

Elon Musk se jakožto akcionář zainteresovaný v obou společnostech hlasování o spojení zdržel, stejně jako další podobní. Transakce bude díky schválení dokončena během následujících dnů.

ZAJÍMAVOST: SolarCity staví obří továrnu na solární panely

Už příští rok se tedy začne konečně naplňovat velkolepá vize automobilky Tesla, resp. jejího šéfa Elona Muska, o budoucnosti, ve které jsou auta i domácnosti poháněny solární energií.

Tesla
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

A teď je otázka, jestli ČEZ koupí Škodovku nebo Škodovka ČEZ :-)

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Kuk

Všechny je koupí Gůgl.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?