SOUTĚŽ: Vyhrajte 2x zážitkovou jízdu elektromobilem Tesla Model S!

redakce - 14 Prosinec 2016

Ve spolupráci s půjčovnou elektromobilů GoForFree pořádá magazín Hybrid.cz soutěž o dvě zážitkové jízdy elektromobilem Tesla Model S P90DL. Soutěžte a vyhrajte i vy!auto elektromobil Tesla Model S GoForFree

Vyhrajte projížďku v elektromobilu Tesla Model S P90L (Ludicrous)!
foto: GoForFree

UPDATE 20.12.2016 11:46: Vítězi soutěže se stali Renata Vilikovská a Filip Novák. Gratulujeme!

Půjčovna elektromobilů GoForFree věnovala do soutěže dvě hodinové zážitkové jízdy elektromobilem Tesla Model S P90D vybaveným jízdním módem Ludicrous (každá v hodnotě 2950 Kč). Zážitková jízda proběhne v Praze a nejbližším okolí!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: pošlete nám správné odpovědi na všechny tři následující otázky.

1) V jakém roce uvedla automobilka Tesla na trh elektromobil Tesla Model S? (nápověda)

2) Kdy vyšel první samostatný článek věnovaný automobilce Tesla nebo jejím vozům v magazínu Hybrid.cz? (nápověda)

3) Kolik lidí řídí Teslu během promo videa zážitkové jízdy GoForFree? (nápověda)

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@hybrid.cz do pondělí 19.12.2016. Jako předmět zprávy uveďte "Soutěž" a v těle emailu kromě odpovědí prosím uveďte také své plné jméno, tel. číslo, případně jiný aktuální kontakt (Skype, Faceboook apod.) kterým je možné vás dostihnout.

GoForFree

Ze zaslaných správných odpovědí (v potaz se berou pouze ty se všemi vyplněnými kontaktními údaji) vylosuje redakce magazínu Hybrid.cz ve spolupráci se zástupci společnosti GoForFree dva vítěze.

Oznámíme je 20.12.2016 na Facebooku Hybrid.cz (facebook.com/hybrid.cz) a zde v tomto článku. Těm, kdo nevyhrají, může být útěchou alespoň předvánoční sleva 15 % na zážitkové jízdy v Tesla Model S.

Slevu je možné uplatit až do 24.12.2016 pokud při rezervaci na webu GoForFree uvedete do řádku slevového kódu heslo "hybrid vánoce".

elektromobil Tesla Model S centrální displej

A takhle to vypadá uvnitř elektromobilu Tesla Model S
foto: GoForFree
vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jako kazda jina PR soutez, i tahle bude pravdepodobne podvod.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

... podle sebe soudim tebe ...?

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ne, zatim jsem nikdy nic nevyhral. Staci jenom obcas podivat kdo a jak vyhrava ruzne souteze a pak uz nezbyva nic nez udelat svuj nazor. Napriklad, kam odesla i3 od Billy (informace jsou verejne pristupne) a pod. Ja jsem svuj nazor udelal, kdyz nekdo s tim nesouhlasi, ma na to pravo.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Samozřejmě, že každý máme právo na svůj názor. Ten Váš je ovšem jen planý výkřik do tmy a je o to horší, že veřejný. Pokud se Vám nelíbí praktiky nějakého obchodníka/firmy (mimochodem, taky se mi často nelíbí, hlavně "nepravdivé" fakta), exitují zákonné způsoby, jak si stěžovat, nebo se bránit.

Obrázek uživatele ozana

Jaký názor se dá utvořit z toho, že i3 skončila v nějaké vesnici v Čechách? Byl jsi se za majitel podívat? V takové malé vesnice by nebyl problém najít ho podle příjmení.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ja nechapu proc musim tady obhajovat svuj nazor. Mne stacilo podivat na tu vesnice na Google Street View. Prehanim? Mozna. Ale zivotni zkusenost mi rika ze neco tam je. Dukazy nemam a nikdy mit nebudu, pravdu se nikdy nedozvime.

Obrázek uživatele ozana

Kdyby někdo chtěl podvádět, tak řekne, že to vyhrál Dvořák z Prahy 6 a ne nějaké jedinečné příjmení na malé vesnici.

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele Kuk

Co to meleš? Kde skončila? Co tam vidíš? Co tam je? Ani nejseš schopnej prezentovat svůj názor.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Mohli by ste uviesť, čo v tej hodinovej zážitkovej jazde je zahrnuté. Nejaký podrobnejší rozpis jazdy som nenašiel ani na stránke GoForFree.
Ďakujem

Obrázek uživatele Radovan

Svezení Teslami je velmi příjemné, řízení ještě více a test autopilota také. Navíc je to legrace a zábava. Vyzkoušeno Ostrava-Bohumín a zpět v TMS a Ostrava s okolím v TMX. Proto se soutěže nezúčastním, nechám to jiným, ať si taky užijí.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station