Slavný Youtuber MKBHD natočil svou procházku po Tesla továrně ve Fremontu s výkladem Elona Muska

Jan Horčík - 21 Srpen 2018

Youtuber Marques Brownlee (aka MKBHD) patří s 6,6 miliony odběratelů mezi nejznámější tváře. Po rozhovoru s Elonem Muskem, šéfem Tesly, nyní dostal možnost prohlédnout si také továrnu ve Fremontu.auto ELon Musk a MKBHD tour Tesla továrna Fremont

Továrna Tesla ve Fremontu zaměstnává asi 10 000 lidí a vyrobí asi 7000 elektromobilů týdně.
foto: MKBHD

Patnáctiminutová prohlídka továrny Tesla ve Fremontu od MKBHD nabízí detailní pohled na to, jak elektromobily Tesla Model S, Tesla Model X a Tesla Model 3 vznikají. Elon Musk navíc vše doprovází zasvěceným výkladem.

Do továrny se běžná veřejnost dostane jen málokdy. Přednost mají akcionáři, analytici, VIP a jen výjimečně média. Marques Brownlee je někde mezi posledními dvěma jmenovanými, takže má to štěstí, že se do továrny ve Fremontu dostal.

Musk mimo jiné prozradí, že rychlost postupu výroby Tesla Model 3 je asi 1,6 km za hodinu, což je rychlejší, než u Tesla Model S a Modelu X. Musk si je vědom, že je to příliš pomalé, a chce výrobu výrazně urychlit.

Největší překážkou v tom je ale potřeba lidské práce. Ta je nezbytná především na montování malých součástí, které je třeba často "podle oka" upravovat, což roboti zatím nejsou schopni.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Analytici JPMorgan prudce srazili cíl pro akcie Tesly na $195

fdrive.cz/clanky/tesla-ma-dalsi-problem-analytici-prudce-srazili-cil-pro-akcie-tesly-i-jejich-cenu-2663

Obrázek uživatele Kuk

1000x lepší než všechny ty jiný interview vod "zavedenejch" dinosaurskejch médií dohromady. V normálních TV stanicých pracujou samý jelita co nemaj šajna vo tom vo čem mluvěj.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ELECTRECK IS MUSK'S PRAVDA, TESLA BUREAU OF PROPAGANDA.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

cožé co to meleš? že ty nemáš na Teslu? no a koho to jako má zajmat :))) a nebuť tak nasrr :DDD

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Makléřská společnost Morgan Stanley zastavila akciové krytí společnosti Tesla Inc

finance.yahoo.com/news/morgan-stanley-stops-research-coverage-123915132.html

Jestli jsem to dobře pochopil, tak to je přesně to, čeho Elon Musk chce dosáhnout. Sice jde asi o 5%, ale Tesla má nakročené k tomu, aby akcie nebyly volně obchodovatelné.
Pokud se mýlím, tak mě opravte, případně doplňte.

---

hariprasad

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

pravdapodóba ano. banka přestala hodnotit/doporučovat/kritizovat Teslu, nějak se prostě dohodli. jesi to spěje k soukromničení ílonovic tesly se uvidí.
PS: jinak sem jen náhodou ted narazil na vaši otázku, nemám nastavený upozornování emailem takže když někdy neodpovím tak se nezlobte ani nevím že se někdo ptá ;) to je život

Obrázek uživatele ozana

Unbox Therapy (12mil. odběratelů) & Tesla Model 3 PE

---

Jezdím na proud, najeto 90 tisíc km. G-E STROMOS 8+ let a 93 tisíc km.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicveletrh e-SalonAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?