Šéf Nissanu v robotickém autě, potvrdil rok 2020 jako nejzazší termín

Jan Horčík - 03 Říjen 2013

Nissan slíbil, že uvede robotická auta do roku 2020. Už dnes je v Japonsku testuje v reálném provozu. A aktuálně se v robotickém voze Nissan svezl také šéf Carlos Ghosn. Potvrdil, že rok 2020 je nejzazší termín.auto Carlos Ghosn robotické auto elektromobil Nissan Leaf

Carlos Ghosn nastupuje do robotické verze elektromobilu Nissan Leaf
foto: Nissan/YouTube

Od 1. do 5. října 2013 je robotická verze elektromobilu Nissan Leaf k vidění i pro veřejnost na veletrhu informačních technologií CEATEC v Japonsku. Právě tam se v něm krátce svezl i šéf aliance Renault-Nissan, Carlos Ghosn.

"Veřejnost cítí, že tohle je budoucnost. Něco, co chtějí a co budou používat. Teď jsme pod tlakem my, protože jsme k téhle technologii přilákali takovou pozornost," řekl také Ghosn. A právě zmíněná pozornost automobilku zavazuje aby splnila co slíbila.

Doufejme, že právě i robotická auta jsou jedním z důvodů proč se zas o něco víc těšit na nadcházející léta. Snad jen aby to neskočilo něčím podobajícím se SkyNetu!

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Toto je tiez cesta, ale nemal by to zastresovat jednotny standard?

Jen to ne, to by pak chybel rozhovor typu: "peep peep peeeeeeeeeeeeeeeeeeep", sleepio nemluv tak, ty nemotorna plechová hlavo, neumíš dát přednost když vidíš, že ten posranec jede z prava a má žlutý majáček!" peeeeeepeeeeepeeep peeeep peeeep peeeep, ne ne radši už nemluv...."


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol