RWE má novou CNG aplikaci a stanici v Praze

redakce - 09 Červen 2016

RWE spustila novou aplikaci CNG stanice pro řidiče vozidel s pohonem na zemní plyn. Je k dispozici zdarma pro Android a do konce roku 2016 i pro iOS. auto RWE CNG aplikace stanice mapa

Mapa aplikace zobrazuje všechny CNG stanice po cestě. V rámci aktualizací bude aplikace navíc doplněna o ceny CNG paliva a upozornění na servisní přestávky jednotlivých stanic.
foto: RWE

Novou aplikaci (stáhnout) představila RWE při příležitosti otevření své první pražské plnicí stanice Na Balabence.

„Plnicí stanice v Praze – Balabence je naše celkově šestnáctá. Ještě letos jich zprovozníme dalších devět. Po Praze bude následovat Ostrava - Pustkovec a Mělník,“ vysvětluje Zdeněk Kaplan, jednatel RWE Energo.

„Pro řidiče je důležitá nejen hustota sítě CNG stanic, ale také dostupnost informací o jejich provozu. Proto jsme se rozhodli vytvořit aplikaci s detailním přehledem všech CNG plniček v ČR,“ dodal Kaplan.

Aplikace umožňuje vyhledání nejbližší CNG stanice v okolí. Jednotlivá tankovací místa si uživatelé mohou uložit mezi své oblíbené cíle na cestě. Díky propojení s navigací lze v aplikaci naplánovat spolehlivou trasu s možnostmi tankování.

„Na podzim plánujeme zprovoznit další CNG stanice v Pardubicích - Dražkovicích, Vrchlabí, Vsetíně, Liberci, Havlíčkově Brodě, Třeboni a Klatovech,“ popisuje Kaplan.

Nová pražská CNG plnička je umístěna na čerpací stanici Benzina, kde je provoz zajištěn od 6 do 21 hodin. Při svém otevření nabídne CNG stanice Na Balabence kilogram CNG za 24,90 Kč, což je 17,79 Kč za m3, kdy tento metr krychlový CNG odpovídá 1 litru benzinu.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Zajímavé, že ta nová stanice na Balabence v aplikaci chybí.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Doufejme, že do TĚSNÉ blízkosti časem NEpostaví dobíjecí stanici pro BEV.

Obrázek uživatele Radovan

A to já bych se toho zase nebál. Výroba létajících Čestmírů s.r.o.. Vždyť je to takové miloučké, všechna alternativní paliva vedle sebe :-)

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 94 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Alien5

Dotaz udelal by mi Cez pripojku na EV na 380v u panelaku pokud bych podal zadost? Jinak jsem i videl zasuvku standartni na lampe ver osvetleni cena montaze 10k.Diky

---

Profesionální astronom. Česká astronomická společnost, http://udalosti.astronomy.cz/
BOINC : https://www.czechnationalteam.cz

A můžeš prozradit, kde jsi viděl tu zásuvku v lampě veřejného osvětlení?

Obrázek uživatele Kuk

Opava
http://www.denik.cz/moravskoslezsky-kraj/opava-elektromobily-nabijeci-stanice16052016.html
https://www.facebook.com/zmenaproopavu/photos/pcb.565430863626739/565430816960077/?type=3&theater
https://www.facebook.com/zmenaproopavu/photos/pcb.565430863626739/565430830293409/?type=3&theater

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

aha, tak tu znam :D, já bych se ovšem moc neradoval, ta zasuvka sice je v lampě veřejného osvětlení, ale jestli si někdo myslí, že z toho veřejného osvětlení je i napájena tak smůla, není. Celý humbuk kolem nabíjení z VO je v ČR pouhá iluze.

Obrázek uživatele Alien5

To neni ta zasuvka kterou jsem videl v tom videu, ta byla jak jsem rikal v male lampe tohle je ta velka lampa se velkou zakladnou.

---

Profesionální astronom. Česká astronomická společnost, http://udalosti.astronomy.cz/
BOINC : https://www.czechnationalteam.cz

Obrázek uživatele Alien5

Jezisku:) ja uz nevim bylo to v nejakem videu o EV a nabijeckach a ukazovali tam prototip prvni realizovanou zasuvku na lampe verejneho osvetleni, s tim ze to stoji realizace 10K. A bylo to na male lampe jak jsou s tim malim sloupkem o prumeru jen asi cca 20cm, nebyla to lampa ta velka 8 metru co je u hlavnich tahu. Zkousel jesm to hledat ale uz vim prd kde ve kterem to bylo ale bylo to z CR :) Prave rikali ze nabijeni jak prd ale ze lepsi nez nic a je to relativne levne reseni a defacto se da dat kdekoliv.. :)

---

Profesionální astronom. Česká astronomická společnost, http://udalosti.astronomy.cz/
BOINC : https://www.czechnationalteam.cz

Obrázek uživatele ozana

VelorXtrike Proskovice

VelorXtrike

---

Свободy Алексею Навальнomy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele Alien5

Jo to je ono super ja to nemohl najit na webu ;)

---

Profesionální astronom. Česká astronomická společnost, http://udalosti.astronomy.cz/
BOINC : https://www.czechnationalteam.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Kdy bude jeho certifikační protokol na uloz.to ?

Z něho se toho dozvíme daleko víc.

Obrázek uživatele M.Krupka

Když je dost peněz, jde všechno.

To bude zalezet na dvou vecech:
- jestli maji na danem miste (resp. na nejblizsim trafu) volnou kapacitu
- jestli s tim bude souhlasit vlastnik objektu (druzstvo/svj/mesto...)

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?