Renault hlásí 200 000 vyrobených elektromobilů Zoe

redakce - 27 Listopad 2019

Renault představil 100% elektromobil Zoe v roce 2012. Ve Flins bylo vyrobeno 179 149 vozidel předešlé generace. Výroba nového Zoe již začala a první kusy budou co nejdříve předány svým zákazníkům.Renault hlásí 200 000 vyrobených elektromobilů Zoe

Jubilejní model koupil holandský zákazník a právě tento týden navštívil výrobní závod ve Flins u Paříže, aby uviděl svůj nový vůz vyjíždět z výrobní linky.
foto: Renault

Robin Scholten z Oisterwijku je hrdým majitelem dvěstětisícího elektromobilu Renault Zoe. Spolu s Frans-Jozefem Swinkelsem z dealerství Renault Arend Eindhoven cestovali po továrně Renault ve Flins, aby viděli, jak vozidlo opouští výrobní linku.

Během speciálního ceremoniálu, kterého se zúčastnili i pracovníci výrobního závodu a vedení továrny, si pan Robin Scholten symbolicky převzal klíč od svého nového automobilu Renault Zoe.

Nový Renault Zoe je vybaven výkonným 100kW elektrickým motorem a 52kWh baterií. Auto je možné nabíjet rychlostí až do 22 kW AC (střídavý proud) a běžnou nabíjecí stanicí až do 50 kW DC (stejnosměrný proud) na rychlonabíjecích stanicích.

Touto cestou dokáže za 30 minut získat dostatek energie na dojezd až do 150 km. S plně nabitou baterií dosahuje Renault Zoe působivého dojezdu až 395 km (WLTP). Nový 100% elektrický model Renault ZOE je již možné objednat u Renault partnerů.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

200.000 jen ZOE. A obr koncern VW se trapně kasá se 100.000 eGolfy.
http://www.hybrid.cz/volkswagen-predal-zakaznikovi-100-000-elektromobil-e-golf
Pravda, Renault se ZOE začal už 2012, VW s eGolfy až 2014, ale to by snad nemělo hrát takovou roli). Protože Renault dělal současně elektrického Fluence a dodnes stále vyrábí současně elektrického Twizy, Kangoo i Mastera.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 96 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 46 tis. km (60 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

off: Škoda Superb iV? Otestovali jsme to!

https://www.youtube.com/watch?v=lMCO4IFbyA4

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Švarc 5.kolona ROPÁCI: runner42

Tak pokud už konečně opustili tu svou politiku nemožnosti pro toho kdo chce si auto koupit i s baterií, a zároveň bude konkurence schopná cena (tedy něco mezi eUP a ID3), tak je to velmi lákavá možnost.

Mimochodem: kdo prosím přeložil DC do češtiny jako "jednosměrný proud"??? Nemáme náhodou ustálený výraz "stejnosměrný proud"???

---

Nevlastním - používám - ZhiDo D2S a JAC iEV7S2
Vyhlížím - NISSAN e-NV200 Evalia - Tekna - 40 kWh
FVE - 6,4 kWp + bat 9,6 kWh
---------------------------------------------------------------
Nejsou dobrá a špatná auta - jsou jen vhodná a nevhodná.
------------------------------------------------- ...

Obrázek uživatele Anonym123

mimo misu
Nemáme náhodou ustálený výraz ...
mali sme chemické názvoslovie cz/sk a zašlo na úbytě/psotník/ ... pamätáte ný/natý/itý/ový/istý/ičelý ?

Obrázek uživatele ozana

České chemické názvosloví se normálně používá.

---

Sbírka na zadržení zločince č.1
http://amp.gs/bArR

Свободy Алексею Навальнomy!
Свободy Раманy Пратасевичy!

Sprosté debily ignoruji.

Obrázek uživatele Anonym123

fakt?
napr. "kysličník ..."

Zoe sa da kupit s bateriou na Slovensku uz 3 roky.

One way current :-))

Obrázek uživatele Jan Horčík

Napravili jsme, diky za upozornění.

---

šéfredaktor Hybrid.cz


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol