POZVÁNKA: seminář Perspektivy elektromobility na veletrhu Amper 2013

redakce - 25 Únor 2013

Zveme vás na už druhý ročník semináře Perspektivy elektromobility, který pořádá nakladatelství FCC Public. Seminář se opět koná na veletrhu AMPER 2013 v Brně. Vstup po registraci zdarma!auto seminář Brno Amper 2013 Perspektivy elektromobility

Logo semináře Perspektivy elektromobility, jehož 2. ročník se uskuteční opět na veletrhu Amper v Brně
foto: FCC PUBLIC

Název semináře: Perspektivy elektromobility II
Datum konání: 19.3. 2013, 9.00 – 13.30
Místo konání: sál P-4, pavilon P, BVV Brno

Seminář navazuje na úspěšnou stejnojmennou akci, která zahajovala loňský veletrh AMPER. Přednášející odborníci zabývající se ze své profese elektromobilitou, ale také pracovníci výzkumu a vývoje.

Seznámí zájemce s posledním vývojem a trendy v tomto oboru v ČR a ve světě: která řešení se dočkala aplikace, jakým rozvojem prošla infrastruktura, jaké nové materiály a technologie se objevily.

Dojde i na hledisko standardizace a legislativy, nebude chybět seznámení se zkušenostmi z testů i běžného užívání vozidel s elektrickým pohonem.

Seminář se stejně jako loni neomezí jen na vozidla na čistě elektrický pohon, ale bude se věnovat i dopravním prostředkům s různými typy hybridních pohonů.

Účast na seminářích je bezplatná, na základě předchozí registrace na www.fccpublic.cz/konference. Registrovaní obdrží kód pro vygenerování volné vstupenky na veletrh Amper 2013.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jedna prednaska je 19.3. a druha 20.3., rad bych se zucastnil, ale registrovat se na FCC nemohu, jelikoz neodbiram zadny jejich casopis.
Muze pro nas hybrid.cz zaridit pozvanku? (nejde mi o vstupenku)
diky
Radek Zela

Obrázek uživatele EKOLO

Loni zde byla veliká diskuze o tom, jak se jezdí z Prahy do Brna elektromobilem. Pokud chce někdo vidět, jak se to jezdí z Prčic bez nabíjení a třeba i zpět, můžete se podívat, až pojedeme na Amper2013 my, kteří ukazujeme jak to jde.
www.elektromobily-os.cz

---

Jaromír Vegr - EKOLO elektromobily

Obrázek uživatele honYa

Dát do auta potřebnou energii a chlubit se, že to dojede i z Aše do Ostravy, to není žádná osvěta. Gró by mělo být ukazovat, co je e-mobilita, ne pouze to, že když zvýším "nádrž", zvýší se i dojezd...

---

honYa

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Honzo, já bych být Tebou napřed ukázal co jsem dokázal já. Zatím ses akorát dovedl vydávat za někoho úplně jiného a mou pozicí podepisovat smlouvy. Dlužíš nám nejen omluvu, ale i dost peněz. Nestydíš se?

Obrázek uživatele Jolinar

asi jsem slepy, ale jak se tam muzu registrovat? :)

Obrázek uživatele Jan Horčík

Díky za upozornění, odkaz jsme upravili - teď už by mělo být OK.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Lze se ještě registrovat? Na uvedené stránce žádnou možnost registrace nevidím.
Děkuji

Obrázek uživatele Jan Horčík

Stránky FCC Public bohužel nejsou technicky právě nejpodařenější, a tak jim tlačítko pro registraci v některých prohlížečích funguje a v některých ne. Registrovat se určitě lze, případně myslím nebude problém se registrovat na místě. V případě zájmu o volnou vstupenku na Amper mě kontaktujte na čísle 606 730 991.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Děkuji. Úspěšně jsem se zaregistroval. Nějak mne nenapadlo, že by mohl být problém v prohlížeči.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-station