POZVÁNKA: podpořte zítra v Praze elektrické závodníky

Jan Horčík - 31 Říjen 2013

Zítra, tedy v pátek 1.11.2013, pojede přes ČR propagační závod elektromobilů ElectricMarathon. Letos nikoliv z Tallinu, nýbrž z Petrohradu, přes Hradec Králové (dopoledne), Prahu (přibližně mezi 12. až 16. hodinou) a Plzeň (večer). Závodníci opět míří do Monte Carla, stejně jako minulý rok.auto Electric Marathon závody

Účastníci minulého ročníku závodu Electric Marathon, kdy se jelo z Tallinu do Monte Carla
foto: Electric Marathon

Organizátoři podle Jaromíra Marušince, předsedy , zřejmě "přecenili/podcenili magistrát" a včera ho, jakožto předního českého zástupce elektromobiliního průmyslu, požádali o rychlou pomoc s organizací pražské zastávky.

Předběžne se zatím podařilo domluvit, že se električtí závodníci zastaví v Obchodním centru Černý most mezi 12. až 16. hodinou, kde je k dispozici 10 nabíjecích stojanů. Pokud můžete, přijďte je v některém z měst podpořit a pozdravit!

K vidění budou jedinečné sériově vyráběné elektromobily (např. Tesla Model S), stejně jako zajímavé přestavby. Závodů se podle všeho účastní také několik českých posádek.

Jaromír Marušinec/ASEP
Zpět na HybridPřidat komentář

Redaktoři, budíček!! Jednou za rok je v naší kotlině pořádná technika a její fandové, a vy to sem napíšete den předem. To vypadá jak konspirace :-(. Škoda, baterky jsem měl nabitý.....

Tak to jsem zvědav,jak ti závodníci budou nabíjet z běžných zásuvek 16A,protože pokud vím,tak tam žádná rychlonabíjecí stanice není.

---

ipekra

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Dají si oběd o 5 chodech :)

Obrázek uživatele tvkuba

Škoda, že se o takovéto akci člověk dozví až na poslední chvíli, dal bych si tu práci (bohužel jsem v práci) a na elektroskútru bych dojel na Čerňák je podpořit.

---

TvKuba alias elektroblázen z vlastní vůle...:-)
11 let na e-skůtrech,65+ t.el.km.,ostrovní FVE ve stavu zrodu!


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?