Pozvánka na konferenci Perspektivy elektromobility

redakce - 29 Únor 2012

Osobní elektromobily přestaly být raritou, ve stále větším měřítku jsou využívány také další prostředky individuální, hromadné i nákladní dopravy s elektrickým pohonem, jehož zdrojem je baterie. Rozšíření takových vozidel přináší nové otázky, které se týkají dílčích technických řešení i celkové infrastruktury. perspektivy elektromobily pozvánka na konference

Konference Perspektivy elektromobility - Elektromobilita pro každého se koná 20. 3. 2012 na Výstavišti Brno v čase 9:00 - 13:00, sál P4
. Jde o součást doprovodného programu veletrhu Amper

Nakladatelství FCC Public proto na letošním veletrhu Amper uspořádá ve spolupráci se společnostmi Terinvest s. r. o. a BVV a. s., Českomoravskou elektrotechnickou asociací ELA, a Fakultou elektrotechniky a komunikačních technologií , konferenci nazvanou Perspektivy elektromobility, nesoucí podtitul Elektromobilita pro každého. Konference si klade za cíl pokrýt zásadní témata spojená se současným masivním rozmachem tohoto způsobu dopravy.

Z témat přednášek vybíráme: konstrukční koncepce elektromobilů současnosti, legislativa a standardizace v elektromobilitě, elektrický motor jako součást ekologické strategie automobilek, budování nabíjecí infrastruktury, akumulátory, uživatelský pohled na elektromobil. Účast na konferenci je zdarma, na základě registrace na webových stránkách nakladatelství. Pro vstup do sánu není třeba vstupenka na Výstaviště, během konference pak posluchači obdrží volné vstupenky na veletrh Amper.

Na závěr bude navíc vylosován účastník, který získá od hlavního partnera konference, společnosti Peugeot Česká republika, s. r. o., zapůjčení hybridního vozidla na víkend.

Partnery konference jsou s. r. o. a Elektrotechnický zkušební ústav, s. p. Konference se koná pod záštitou .

Kompletní program konference a registrační formulář naleznou zájemci na www.fccpublic.cz/konference, nebo zde.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?