POZVÁNKA: Den čisté mobility Plzeňského kraje

Jan Horčík - 04 Březen 2019

Dne 11. května 2019 se v Plzni na Náměstí Republliky od 9.00 uskuteční Den čisté mobility Plzeňského kraje. Součástí bude také přehlídka elektromobility.elektromobil Hyundai Ioniq Electric

Organizátoři zbou všechny výrobce, prodejce a provozovatele vozidel, nabíjecích stanic, bateriových úložišť atd. Jsou zváni i zkušení elektromobilisté, kteří pomohou se zkušebními jízdami a předají své praktické zkušenosti široké veřejnosti.

Vystavovatelům bude poskytnut prostor pro firemní stánky i předváděná vozidla. Prostor pro prezentaci dostanou všichni vystavovatelé, prezentace budou zakončeny diskusí s veřejností.

Moderování přislíbil zpěvák a elektromobilista Ondřej Havlík - Endru. Pro vystavovatele jsou zajištěny noclehy s večeří, snídaní i parkováním v domově mládeže průmyslovky od 10. do 12.5.2019.

Po akci na Náměstí Republiky je plánována společná večeře ve velké pivnici Plzeňského pivovaru. Celý program a propozice budou upřesněny do konce března 2019. Další informace na: krizka1@seznam.cz.

vlastní
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

"Celý program a propozice budou upřesněny do konce března 2019." Už je konec dubna, tak kde je to upřesnění?


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol