Otevírá se Tesla Centrum Brno, pokryje celý jihovýchod České republiky

Tesla u nás dál expanduje. Dnes v Brně otevřela své druhé velké Tesla Centrum. Tesla Centrum Brno na adrese Markéty Kuncové 3863, 615 00 Brno-Židenice je po Praze a Ostravě už třetí Tesla pobočkou v Česku.

Nové Tesla Centrum v Brně nabídne prodej, servis a předávky, což znamená, že jihovýchod České republiky je nyní pokryt a není potřeba cestovat daleko do Prahy nebo Vídně. Prodej se v centru otevře 15. července, servis a předávky koncem léta.

Zájemci si budou moci vyzkoušet celou řadu elektromobilů Tesla (Tesla Model S, Tesla Model X, Tesla Model 3 a Tesla Model Y) a také si zarezervovat testovací jízdy online nebo přímo na místě. Prodej bude otevřen od 10 do 18 hodin každé pondělí až sobotu.

Tesla Centrum Brno posiluje stále rostoucí infrastrukturu Tesla v Evropě a České republice. Česká republika má jednu z nejhustších sítí rychlonabíjecích stanic Tesla ve východní Evropě s 56 stanicemi Tesla Supercharger.

Síť Tesla Supercharger je celosvětově největší infrastrukturou rychlého nabíjení a nejrozsáhlejším veřejným systémem rychlého nabíjení v Evropě. K dnešnímu dni je ve 32 evropských zemích k dispozici více než 15 000 Superchargerů distribuovaných na více než 1 200 místech.

zdroj: tisková zpráva

10 Comments on “Otevírá se Tesla Centrum Brno, pokryje celý jihovýchod České republiky”

Napsat komentář