Nový elektromobil Renault Mégane E-Tech Electric vyrazil na silnice, zatím zkušebně

Jan Horčík - 09 Červen 2021

Předváděcí vůz Mégane eVision, představený na konferenci Renault eWays, ztělesňuje strategii Renaultu v oblasti elektromobilů v segmentu C.Renault Mégane E-Tech Electric

Elektromobil Renault Mégane E-Tech Electric v předprodukční verzi
foto: Renault

Tento vůz, známý také jako MéganE odhaluje svou konečnou siluetu pod novou kamufláží. Nový model doplňuje nabídku značky v podobě vozů Twingo E-Tech Electric v segmentu A a nejprodávanější Renault Zoe v segmentu B.

Nový Renault Mégane E-Tech Electric je založen na platformě CMF-EV a je vybaven elektromotorem o výkonu 160 kW (217 k) a baterií o kapacitě 60 kWh, která podle normy WLTP umožňuje ujet až 450 km.

Elektromobil Renault Mégane E-Tech Electric

Elektromobil Renault Mégane E-Tech Electric
foto: Renault

Tento vůz, známý také jako MéganE (vyslovuje se "Mégane i"), odhaluje svou konečnou siluetu pod novou kamufláží. Letos v létě vyjede na silnice flotila 30 vozů, za jejichž volanty budou sedět inženýři společnosti Renault.

Všechny předsériové vozy, vyráběné v závodě v Douai, budou potaženy kamufláží s novým motivem vytvořeným na zakázku společností Renault Design.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?