Porsche Cayenne Hybrid se předvede na autosalonu v Ženevě

Jan Horčík - 27 Leden 2010

Volkswagen nedávno pohltil Porsche a chystá se ukázat světu, že na to má. Na autosalonu v Ženevě představí vedle sebe modely Volkswagen Touareg Hybrid a Porsche Cayenne Hybrid. pokračování…
Porsche Cayenne Hybrid

Hlavní pohonnou jednotkou Porsche Cayenne Hybrid bude přeplňovaný 3,0l šestiválec s výkonem 325 koní. Asistovat mu bude 38kW elektromotor. Kombinovaný výkon hybridního ústrojí dosáhne 375 koní.

Britský automobilový magazín Autocar.co.uk měl možnost si Cayenne Hybrid krátce vyzkoušet. Baterie bude podle jeho informací umístěna pod podlahou kufru a poskytne kapacitu na ujetí dvou kilometrů čistě na elektřinu rychlostí pod 50 km/h.

Spotřeba by měla dosahovat 6,8 l/100 km při emisích 193 g/km. Půjde tedy o nejšetrnější model v celé nabídce Porsche. Koncem letošního roku se představí také podel Porsche Panamera Hybrid.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.