Michael Schumacher vs. Sebastien Loeb: závod v Tesla Roadsteru - VIDEO

Jan Horčík - 28 Listopad 2010

Dvě legendy , Michael Schumacher z , a Sebastien Loeb, slavný jezdec, aktuálně usedli do 2.5 a odjeli si jednu přípravu v Závodě šampionů 2010. Video zaujme především tím, že auta jsou 100% tichá.   

Demonstrační závod se odehrál na okruhu v Düsseldorfu. Závod šampionů se koná již od roku 1988. Premisa je jednoduchá: vezměte ty nejlepší závodní jezdce na světě, posaďte je do stejného auta na stejné trati a nechte závodit. Přípravek s Roadsterem se zúčastnili i další slavní jezdci, například Sebastian Vettel nebo Alain Prost.

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ano tohle se tedy moc nepovedlo...lepsi video by nebylo?Klasicky piskot tomu schazi:)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Áno, elektromobily sú určite tiché... v každom prípade zvuková stopa tohto videa k nemu nepatrí - všimnite si strih a zábery z viacerých kamier, pričom zvukové pozadie sa nezmení! Predpokladám, že je to zosnímaná obrazovka v nejakom bare. Medzi nami: veď aj autodráha je akusticky zaujímavejšia:)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrole-station
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?