Elektromobily Renault se objeví ve videohře The Sims 3

Jan Horčík - 20 Duben 2010

Automobilka Renault a herní vydavatel Eletronic Arts uzavřeli dohodu, podle které se chystané francouzské elektromobily objeví ve známé herní sérii The Sims 3. V první řadě půjde o designově jedinečný model Renault Twizy Z.E. Hybrid.cz obrázky elektromobily Renault Twizy ZE

Hráči The Sims 3 si budou moct zcela zdarma stáhnout "Electric Vehicle Pack" neboli balíček s elektromobily, který bude obsahovat několik nejnovějších výstřelků ekologických technologií. Vyjma elektrických aut půjde také o větrnou turbínu a solární panely. Využití elektromobilu ve virtuální rodině The Sims přinese mimo jiné snížení účtu za pohonné hmoty.

Renault si tímhle v automobilovém průmyslu nikoliv neobvyklým krokem buduje pozice především u tzv. "early adopters", tedy zákazníků, kteří jsou ochotní si připlatit za to, že budou mezi prvními kdo bude novou technologií disponovat. Pokud se ukáže, že elektromobily v The Sims jsou populární, v budoucnu přibudou další např. také značky Nissan.

Renault
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ja len pripomeniem, že do The Sims 3 už existuje aj Toyota Prius 2004 a 2010.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.