Autosalon Tokyo 2009: Honda představila retrofutro elektromobil EV-N

Jan Horčík - 09 Říjen 2009

Koncem srpna oznámila Honda, že chce na autosalonu v Tokyu ukázat svůj první elektromobil. Jak řekla, tak se stalo. Honda EV-N je miniaturní městské autíčko s retro vzhledem, ale futuristickým vnitřkem. Vypadá trochu jako Trabant z budoucnosti, trochu jako Kachna a trochu moná jako Volkswagen E-Up!
Honda EV-N
Narozdíl od VW E-Up!, který má na dveřích kličky pro manuální stahování okének, má elektromobil Honda EV-N na dveřích připevněnu futuristickou jednokolku UX-3. A v kufru je dost možná schovaný robot ASIMO! Každopádně na střeše jsou solární panely. Další podrobnosti bohužel zatím nejsou známy.

galerie: Honda EV-N
Honda EV-N Honda EV-N Honda EV-N
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Nevypadá zle, solární panely na střeše jsou dobrej nápad... Ale nedivil bych se kdyby to celý postavili ještě na podvozku dávno zapomenutý Hondy EV Plus... =/

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

tohle autíčko se mi na první pohled líbi hodně moc :). Hlavně design a střešní panely na stŘeše. Už moc ne ta jednokolka ve dveřích, ale stejně pochybuju, že by se to dostalo až do sériový výroby (nojo, ale stejně by se dalo pochybovat i o panelech na střeše). No každopádně, design se mi líbí hrozně :-)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tá jednoka vo dverách by mohla byť výbava pre invalidných dôchodcov. Iba neviem, ako by na tom usedeli. Ale s tým si už Honda poradí.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

no stačí, že se na to nějakým způsobem posaděj, a ta věcička už se o balanc postará sama nebo ne? :-)

Obrázek uživatele Jan Horčík

Přesně tak, více o U3-X se dozvíte v článku Honda má vlastní Segway, jmenuje se U3-X.

---

šéfredaktor Hybrid.cz

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

pěknej "fiátek" :-D

PS:díky za tlačítka v galerii velké +


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.