Nové obrázky rodinného elektromobilu Tesla Model S

Jan Horčík - 06 Červen 2011

Automobilka připravila několik nových obrázků svého připravovaného . vypadá téměř hotové, jako kdyby mělo už zítra začít sjíždět z výrobní linky. Přitom ještě před rokem na autosalonech Tesla ukazovala pouze maketu.   
Tesla Model Sfoto: Tesla Motors

Auto proti původním konceptům vypadá jako velmi luxusní sedan. Tvary jsou mnohem konvenčnější a méně sportovní než na původních návrzích. Přesto si Tesla Model S zachovává agresivní linie a při pohledu zepředu pořád sklouzává ke sportovním pocitům.

galerie: Tesla Model S (21 obrázků)
Tesla Model S Tesla Model S Tesla Model S

Do prodeje má jít rodinné elektrické auto Tesla Model S už během roku 2012. Bude se prodávat ve třech různých verzích podle dojezdu. Ten může dosáhnout téměř 500 km na jedno nabití.

Tesla
Zpět na HybridPřidat komentář

Nádherné auto, ale vypltí se asi jen ve verzi s nejvušším dojezdem. Jinak tady je i fotka finálního interiéru http://www.ipic.cz/?pm=6WIF

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Elonovi se tohle auto opravdu povedlo... Kdybych měl ten mega a chtěl si koupit auto tak bych neváhal ani minutku. Moc mu fandím a přeju mu úspěch nejen v automobilismu ale i v ostatních oblastech kde podnika ( SpaceX, SolarCity ). Kéžby bylo více takových lidí na světě!

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tohle se mi hoooooooooooooodně líbí.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationNabíječky elektromobilů Circontrol