Nové BMW i8 za dva roky, včetně roadsteru Spyder

Jan Horčík - 18 Říjen 2016

BMW chystá za dva roky obměnu nejen elektromobilu BMW i3, ale také plug-in hybridu BMW i8. Objeví se nejspíš také jeho roadster verze Spyder.auto BMW i8 Spyder roadster plug-in hybrid

BMW i8 i BMW i3 slaví úspěch po celém světě a BMW už připravuje facelifty
foto: BMW

Poprvé se zprávy o roadsteru BMW i8 Spyder objevily už v roce 2012, když se auto zjevilo na autosalonu v Pekingu. Potvrzeny byly až koncem minulého roku.

Harald Krueger, šéf BMW, teď na tiskové konferenci v Santa Monice potvrdil, že roadster přijde na trh v roce 2018. Společně s faceliftem klasické verze BMW i8. Dokonce se objevily i zprávy o čistě elektrické verzi BMW i8.

Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Martin67

BMW i8 se mi vážně moc líbilo, ovšem jen do chvíle, než jsem se do něho nasoukal. Obdiv mě rychle přešel, když jsem pak ven lezl po čtyřech :-)
Možná se to dá nějak nacvičit, ale určitě bych tohle cvičení nedoporučoval pánům při těle anebo po čtyřicítce. V mém případě šlo o kombinaci obojího :-)
Doporučuji všem to někdy vyzkoušet. Za tu srandu tahle zkušenost určitě stojí!

Obrázek uživatele Josef

Já to zkoušel a chce to grif. Rukou se zavěsíte za střechu a zhoupnete se dovnitř. Ven to samé.

Obrázek uživatele Martin67

To se lehko řekne, mladíku... "zavěsit se za střechu a zhoupnout se dovnitř" :-)
Ale když odrolujete nahou a mrknete na fotku i8 ve verzi Spyder, tak nevím, jak by u tohoto vozu ten váš grif fungoval :-)

Obrázek uživatele Josef

Jo, u modelu Spyder to nejde :)

Obrázek uživatele Radovan

Tam se naskakuje nůžkami klasicky jako do každého kabrioletu, je to vidět názorně v každém druhém americkém filmu. Jen to nesmíte přehnat s odrazem, řadící páka hluboko v zadku prý dost bolí :-)

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

Obrázek uživatele Josef

i8 má tu řadicí páku celkem malou :D

Obrázek uživatele Kuk

V Americe a řadicí páka? :)
Tam měli ve předu lavici a páku vod automatu pod volantem takže skok plavmo žádnej štrés. Druhý dveře daleko :)

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

My se spokojili s tim, ze jsme se podivali, jak se dovnitr a ven souka kolegyne ;-)))

---

Každý ignorovaný tro(t)l se počítá. Některý i víckrát...


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.