Nová Škoda Superb bude odhalena dnes

Jan Horčík - 17 Únor 2015

Díky atraktivnímu designu se třetí generace modelu Superb stává zářivým šperkem v automobilové střední třídě. Krátce před světovou premiérou, která se odehraje dnes v Praze, odhalila Škoda Auto první detaily exteriéru nové vlajkové lodi.auto nová Škoda Superb třetí generace

Nová Škoda Superb třetí generace bude první auto do zásuvky značky Škoda. Kdy přesně se plug-in hybrid verze objeví zatím není jasné. Zároveň bude zajímavé sledovat, zda se objeví také verze.
foto: Škoda Auto

Nová Škoda Superb "působivě a nekompromisně" dokazuje vysoké designové ambice značky. Představené detaily a zpracování svědčí o maximální preciznosti a lásce i k těm nejmenším detailům.

auto nová Škoda Superb třetí generace

foto: Škoda Auto

Škoda Superb třetí generace bude pravděpodobně také prvním autem značky Škoda, které bude automobilka nabízet ve verzi plug-in hybridu. Podobně bude Volkswagen nabízet také plug-in hybridní Passat.

Škoda Auto
Zpět na HybridPřidat komentář

A já myslel že už je třetí gen. Je vidět že u spalovacich krámů je evoluce v této době dost ne zajìmavá.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

ČEKÁM AŽ NA 4.GENERACI SUPERB ELECTRIC 2016 ;-)
kcc-hho.webnode.cz/elektromobil/a2016-vw-skoda-superb-electric/


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station