Nová generace Smart ForTwo ED v roce 2016, potvrzen i ForFour

Jan Horčík - 14 Srpen 2014

Po dnešní vtipné reklamě na elektromobil Smart ED tu máme i další pozitivní zprávu. Německý koncern Daimler potvrdil záměr uvést na trh novou generaci vozů Smart ForTwo a ForFour také v elektrické verzi.auto Smart ForFour Eletric Drive ED 2015-2016

Smart ForFour v elektrické verzi ED (Electric Drive) možná dorazí už koncem roku 2015
foto: Daimler

Nová generace vozů Smart budí někde rozpaky, jinde nadšení. Po pár týdnech nejistoty je ale konečně jasné, že Daimler je v letech 2015-2016 představí také jako elektromobily. A to poprvé také ve verzi ForFour.

Současná (třetí) generace elektromobilu Smart ForTwo ED se bude i nadále vyrábět až do příchodu nové verze v roce 2016. Má totiž celosvětový úspěch a Daimler má s elektromobily velké plány.

Především, nově řady elektromobilů Daimler rozšíří také Smart ForFour ED, tedy pětidveřová varianta malého městského vozu. Ta by se dokonce mohla objevit ještě dřív než nový Smart ForTwo ED, protože tento model zatím v elektrické verzi automobilka neprodává.

Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrole-station