Nová CNG stanice otevřena v Terezíně

Jan Horčík - 07 Únor 2012

V Terezíně byla otevřena veřejně přístupná pro auta na stlačený zemní plyn. Díky nové čerpací stanici na CNG může město Litoměřice využívat ekologické autobusy na plyn.auto na plyn CNG plnící stanice Terezín

je navzdory svým rozměrům a hmotnosti s pohonem na CNG jedním z nejlevnějších aut co se týká nákladů na provoz
foto: Autoexpert s.r.o.

Plnící CNG stanice se nachází v areálu společnosti Autoexpert s.r.o. na adrese Dukelských hrdinů 330, Terezín. GPS souřadnice jsou 50°30’28.759″N, 14°8’49.811″E, cena stlačeného zemního plynu je tam v současné době 24,50 Kč s DPH.

Čerpací stanice bude otevřena nonstop, je samoobslužná a platba bude probíhat pomocí CNG karet. Společnost Autoexpert má ve svém areálu pro zájemce připravena vozidla na prodej a také testovací vozidla, které je možno zdarma odzkoušet.

Dle vyjádření Jiřího Hanzlíka, ředitele společnosti, poptávka po vozidlech na CNG roste, a to hlavně díky nekončícímu růstu cen nafty a benzínu.

ZVĚTŠIT MAPU NA CELOU OBRAZOVKU

Dvojitým kliknutím na některou z ikonek CNG stanice si ji přiblížíte

Auta na zemní plyn vyrábí dnes automobilky Fiat, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen a další . V průběhu letošního roku se připojí také Audi a především Škoda, která připravuje mimo jiné i Škoda Citigo ve verzi na CNG.

CNG Expert
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

"Nová CNG stanice otevřena v Terezíně" jak stylové :D


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?