Nová CNG plnicí stanice v Brně

Jan Horčík - 03 Únor 2012

RWE Plynoprojekt dnes zahájil provoz nové CNG plnicí stanice – Slatině. Tato plnička je integrovaná do stávající společnosti Benzina.cng plnící stanice

Plnící stanice na CNG (stlačený zemní plyn) již pokryly celou Českou republiku
foto: Hybrid.cz

V České republice dnes funguje již 36 veřejných plnicích stanic na CNG. Právě dnes byla otevřena CNG stanice v Brně – Slatině, která je součástí klasické čerpací stanice Benzina.

Tato stanice tak nabízí klasický zákaznický standard jako při tankování benzinu či nafty. Zákazníci mohou na pokladně platit stávajícími CNG kartami, bankovními kartami, fleetovými kartami a v hotovosti.

Stanice je otevřena 24 hodin denně. Tato plnicí stanice nahrazuje původní CNG stanici v areálu Jihomoravské plynárenské, a.s.

ZVĚTŠIT MAPU NA CELOU OBRAZOVKU

Dvojitým kliknutím na některou z ikonek CNG stanice si ji přiblížíte

„Počet motoristů, kteří využívají zemní plyn jako pohonnou hmotu, stále narůstá. Celkem je v ČR provozováno již téměř 3 500 CNG vozidel, z toho přes 3 000 osobních a užitkových aut. CNG motoristé jistě ocení možnost natankovat CNG na klasických čerpacích stanicích, tak jako například od dnešního dne i v Brně,“ říká Markéta Schauhuberová, manažer České plynárenské unie.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol